Виробництво алюмінієвих опор Rosa

 

Матеріал

Конуси опор виготовлені з алюмінієвого сплаву EN AW-6060. Основа опор штампується з алюмінієвого листа (алюмінієвий сплав EN AW-5754). Використовувані матеріали, забезпечують правильний процес роботизованою зварювання, полірування і виробництва анодованого шару на виробах.

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА СТАНДАРТНИХ ОПОР

Нова автоматична виробнича лінія - це шість високотехнологічних верстатів, які в залежності від потреб можуть працювати як єдиний комплекс, або як автономні машини. Повна автоматизація процесу виробництва алюмінієвих опор, значно підвищує продуктивність.

1 метр опори виготовляється протягом 1 хвилини. В результаті, на виробництво десятиметрової опори бренду ROSA витрачається всього 10 хвилин. Автоматична, інноваційна лінія виробництва алюмінієвих опор ROSA - це єдиний проект подібного роду в світі, а використані в ній технічні рішення захищені патентом. Кожен етап виробничого процесу ретельно контролюється, в результаті чого готовий виріб відрізняється високою якістю виготовлення.

Технологія виробництва нестандартних опор

Крім стандартного устаткування з каталогу, ми реалізовуємо також індивідуальні замовлення, згідно із запитом замовника.

Маємо, практично необмежені виробничі можливості, що дозволяє виготовити нестандартні проекти опор та оголовників. Ми пропонуємо, як незначні зміни, на основі типових продуктів зазначених в каталозі, так і зовсім нові, ексклюзивні конструкції, повністю відрізняються від нашого стандартного пропозиції. Досвідчені інженери проектного та технічного відділу, можуть виконати проект і розглянути кожен індивідуальні запит клієнта. Ми маємо оновлене і сучасне заводське обладнання. Такі пристрої як: установки для гідроабразивного і лазерного різання, верстати з ЧПУ, листо і трубогибочні верстати дозволяють нам виготовляти продукцію з різною складністю форм, вирізати декоративні елементи для опор і оголовник, а також згинати опори і оголовники з необхідним радіусом.

З'єднання двоелементний опор

Стійке з'єднання алюмінієвих, двоелементний опор, забезпечується завдяки застосуванню спеціально розробленого з'єднувального елемента, виготовленого з нержавіючої сталі

Початковий елемент закріплюється за допомогою:

3 болтів M10 - для двоелементний опор типу SAL,

4 болтів M10 - для двоелементний щогл типу MAL.

РОЗРАХУНКИ витриманості

Розрахунки витриманості опор виконуються за допомогою розрахункової програми, згідно з вимогами норми EN 40, а також EN 1991-1-4. Витриманість опор розраховується для опор зі знятою кришкою ніші.

Допустиме навантаження на опори

Група норм EN 40 є основоположною при проектуванні алюмінієвих опор освітлення.

1.EN 40-1 -Освітлювальні опори - Терміни та визначення.

2. EN 40-2 -Освітлювальні опори - Загальні вимоги і розміри.

3. EN 40-3-1- Освітлювальні опори - Проектування і перевірка - Специфікація характеристичних навантажень згідно EN 1991-1-4. основи проектування
і впливу на конструкції. 2-4 Вітрові навантаження.

4. EN 40-3-2 -Освітлювальні опори - Проектування і перевірка. Перевірка
за допомогою випробувань.

5. EN 40-3-3 -Освітлювальні опори - Проектування і перевірка. Перевірка за допомогою розрахунків.

6. EN 40-6 -Алюмінієві, освітлювальні опори-Вимоги

7. EN 40-5 - Сталеві освітлювальні опори - вимоги.

Вищевказані норми, крім низки рекомендацій, описують метод визначення допустимого навантаження на опору. При визначенні допустимого навантаження на опору враховується ряд характерних властивостей таких як: середня швидкість вітру, категорія місцевості, коефіцієнт форми горизонтального відхилення.