Прогуляємось по Смородинському узвозу?
Є такі місця у Києві, про які знають навіть не місцеві. Андріївський узвіз, Хрещатик, Контрактова площа, Русанівська набережна давно перетворились не тільки на колоритні візитівки столиці, а і на улюблені місця відпочинку киян. В цьому плані трішки менше пощастило Смородинському узвозу. І не через розташування чи інші проблеми, а лишень через не облаштованість. Хоча місцинка мега колоритна. За переказами та місцевими легендами саме тут у пагорбах ховав свої скарби Змій Горинич, якого поборов Микита Кожум’яка. Зараз змія на узвозі не видно, а от 500-літні дуби, парк та горбистий ландшафт переносять нас з гамірної столиці у казковий ліс.
Ми, компанія Stolb.com.ua — не чарівники, але на дива спроможні. Бо інакше, ніж сучасне диво проект та виконання паркового освітлення Смородинського узвозу не назвеш. Для його реалізації були використані наші улюблені алюміневі освітлювальні опори Rosa SAl-5 в кольорі аннодування Olive. Завдяки анодуванню опора:
має термін виростання не менше 20 років;
стійко переносить коливання температур, ультрафіолет та атмосферні опади;
не піддається різним видом корозії в т.ч і підплівковій корозії відшаровування покриття.
Оливковий відтінок вибрали не випадково. Проектанти хотіли доповнити задум ландшафтних дизайнерів. А значить освітлювальні опори не мали перетягувати на себе увагу, відволікати від милування деревами та квітучими композиціями. Вага 17,4 кг надійно утримує основа опори 120 мм. Конструкція легко компенсується з різними типами оголовників WA, WR, WN.
Почесну роль джерела світла взяли на себе вуличні світлодіодні світильники власного виробництва в кольорі Olive. Єдина кольорова гама з опорою завершує естетичний вигляд паркового освітлення.  У світильниках світлодіоди поміщені у пластиковий корпус. Останній виконує роль лінзи. ЛЕD лампи не містять крихких скляних колб, тому світильники стійки до різноманітних механічних пошкоджень і вібрації. А високий показник індексу передачі кольору (Ra> 80) дозволяє змінювати яскравість ліхтарів, програмувати різні режими. 
Весь проект паркового освітлення Смородинського узвозу розрахований мінімум на 20 років якісної роботи за будь-якої погоди. Отож беріть друзів та гайда відпочивати від шуму мегаполіса під столітніми дубами та ліхтарями  ТМ “ROSA”.