0
Мій кошик

Багатогранні оцинковані мачти освітлення

Багатогранні оцинковані щогли - освітлення європейського рівня

Багатогранні оцинковані щогли освітлення користуються високою затребуваністю як в Україні, так і за кордоном. Це надійна і довговічна конструкція із гранованої оцинкованої сталі, яка має один поздовжній зварний шов. У верхній частині конструкції за допомогою спеціальних кронштейнів монтуються прожектора.

Сьогодні багатогранні оцинковані щогли широко застосовуються для реконструкції дорожнього, вуличного та паркового міського освітлення, а також - на виробництвах і на прибудинковій території приватних будинків, пансіонатів, санаторіїв. Купити багатогранні оцинковані щогли стане вдалим рішенням для облаштування спортивних та ігрових майданчиків, автозаправних та ремонтних станцій, промислових майданчиків. Користуються заслуженим попитом багатогранні оцинковані конструкції для облаштування гірськолижних баз, річкових та залізничних вокзалів, промислових підприємств і великих торгових центрів, муніципальних закладів.

Багатогранні щогли освітлення: переваги

Сучасні багатогранні щогли є вдалою альтернативою традиційним великоваговим конструкцій із залізобетону, які застосовувалися раніше в сфері вуличного освітлення. Оцинковані стовпи більш довговічні, надійні і мають цілу низку додаткових переваг:

  • тривалий термін експлуатації;
  • стійкість до навантажень;
  • антикорозійні властивості;
  • рівномірна освітленість;
  • широкий асортимент опор;
  • доступна ціна.

Матеріалом для виготовлення багатогранних оцинкованих щогл служать сталеві профільні листи, що мають конфігурацію багатокутника з центром вгорі. Кількість секцій визначається висотою щогли. Монтаж конструкції здійснюється на фундамент із застосуванням спеціальних анкерів.

Багатогранні щогли освітлення оцинковуються гарячим методом, що надає виробам резистентність проти корозії і окислення. На фінішному етапі можливе фарбування в відтінки RAL. Завдяки сучасній технології виробництва термін експлуатації багатогранних оцинкованих щогл становить 25-30 років. Вони прекрасно переносять перепади температур, володіють вітростійкістю і стійкістю до динамічних, а також циклічних навантажень. На прохання замовника щогли освітлення комплектуються блискавковідводом і рукояткою для ламп.

У порівнянні з залізобетонними аналогами сталеві оцинковані стовпи відрізняються меншою вагою, що значно спрощує їх монтаж / демонтаж і транспортування.

Щогли від ТМ "Rosa" - оптимальне рішення

В онлайн-каталозі нашого інтернет-магазину представлено кілька десятків видів багатогранних оцинкованих щогл для зовнішнього освітлення. Залежно від конкретних вимог можна швидко підібрати і вигідно купити оцинковану щоглу з різними технічними параметрами.

Доставка продукції проводиться по всій Україні - Київ, Львів, Харків, Суми, Полтава, Дніпро, Одеса і будь-яке місто на мапі країни з сервісами "Нова Пошта", "Делівері" або "САТ".

Принциповою позицією компанії Rosa є співпраця з перевіреними і надійними виробниками, що гарантує еталонну якість кожного товару і його відповідність усім необхідним вимогам. Вся продукція сертифікована і має тривалу гарантію.

Купити багатогранну оцинковану щоглу - це не тільки знайти оптимальне співвідношення ціни і якості, а й подбати про високе естетичності виробу. Зовнішній вигляд конструкцій освітлення відіграє важливу роль у формуванні загального образа населеного пункту. А адже саме краса вулиць, доріг, парків формує успішний імідж міста або окремого підприємства.

Щогли освітлення від ТМ Rosa - надійно, вигідно, красиво!

Немає товарів

Вгору