0
Мій кошик

Оголовники для мачт

Оголовники для щогл - це самостійна опорна деталь, призначена для простий і зручної установки світильників різних видів на опору освітлення. Оголовники є важливою деталлю кріплення світильників, що забезпечують видимість в темний час доби. Для надійного кріплення оголовники до щогли, конструкція передбачає ряд різьбових отворів.

Оголовники передбачають підведення електроживлення від кабельної або повітряної мережі. Завдяки зручності конструкції монтаж оголовник не займає багато часу.

За допомогою оголовники можна підкреслити вигідні особливості екстер'єру, вулиці або парку, акцентувати увагу на цікавих архітектурних рішеннях. Завдяки різноманіттю варіантів конструкції, можна підібрати тип оголовник, підкреслюють як красу сучасної забудови, так і велич історичних будівель.

У нашому магазині представлений широкий асортимент оголовник різної конструкції, що дозволяє задовольнити запити найвимогливіших клієнтів. Крім різноманітних форм, клієнт може вибрати колір оголовники, адже, крім відповідності функціональним вимогам, він повинен природно і гармонійно влитися в навколишнє середовище. Величезна кількість квітів вироби дозволить підібрати варіант, ідеально доповнює освітлювальну композицію.

Переваги оголовник для щогл, представлених в нашому магазині:

  • різноманіття форм оголовник, що дозволяє задовольнити будь-які запити покупців;
  • можливість вибору кольору виробу;
  • швидке виробництво під замовлення;
Сортування:
Відображення:
Вгору