Уличные светодиодные светильники 0023

Вуличні світлодіодні світильники набули надзвичайної популярності в останні роки. Це й не дивно, адже ліхтарі такого типу мають масу переваг. Дані прожектори світлодіодного виду працюють за рахунок прояву світлових хвиль. Це інноваційна технологія, яка широко використовується в усьому світі. Їх, як правило, монтують в міцний корпус з алюмінію. З їх допомогою ефективно освітлюють вулиці, під'їзди, дитячі майданчики та інші об'єкти як всередині приміщень, так у поза ними. Експлуатація вуличних світлодіодних світильників в десятки разів вигідніше, ніж більш ранніх аналогів. Та й термін їх працездатності також більш значний.

Уличные светодиодные светильники 05

Вуличні ліхтарі ЛЕД (LED) створюють хорошу видимість, знижують витрати на обслуговування і допомагають підвищити комфортність проживання на певних малоосвещаемих територіях. Тепер ви зможете влаштовувати вечірні прогулянки з дітьми, вигулювати собак і не боятися повертатися пізно вночі! При цьому для повної окупності кожного світлодіодного вуличного прожектора необхідно всього кілька місяців.

Види вуличних світлодіодних світильників

Діодні світильники, які використовуються в основному для зовнішнього застосування, умовно можна поділити на кілька груп, залежно від їх цільового призначення:

Світлодіодні вуличні ліхтарі консольного типу відрізняються легкістю застосування і універсальністю. Найчастіше їх використовують на території приватного сектора, стоянках, складах. Поміщають такі ЛЕД (LED) світильники на спеціальні піднесення або стовпи. Завдяки широкому променевому світіння вуличних світлодіодних світильників такого виду знадобитися значно менше для освітлення великої території.

Діодні вуличні прожектори найчастіше використовують для підсвічування певних об'єктів. Наприклад, фасадів, рекламних щитів, будівельних об'єктів. Вони досить варіативні, можуть мати різну потужність і дальність освітлення. В цілому, підібрати вуличні світлодіодні світильники прожекторного типу не складе особливих труднощів. Завжди можна знайти варіант, який максимально задовольнить певні потреби.

За типом застосування паркові вуличні світлодіодні світильники можна розділити на кілька підгруп. Найпопулярнішими серед них є моделі наземного і навісного типу. Щоб висвітлювати великі території, найчастіше застосовують світлодіодні ліхтарі вуличного освітлення або ЛЕД (LED) прожектори. Останні розміщують на стовпах для того, щоб охопити максимально можливий простір для освітлення. Найчастіше їх встановлюють в автопарках або при в'їздах в гаражі.

Уличные светодиодные светильники 03

Вуличне світлодіодне освітлення у вигляді ліхтарів застосовують в зоні проживання людей. Його розміщують на спеціальних опорах або кріплять на рівні гілок дерев середньої висоти. При креативному підході за допомогою такого типу вуличних світильників можна створювати досить оригінальні композиції.

Наземні вуличні світлодіодні світильники найчастіше поміщаються на маркованих доріжках і під'їзних шляхах. З їх допомогою можна не тільки якісно висвітлити необхідні об'єкти, але і підкреслити їх нестандартну форму. Такі освітлювальні ЛЕД (LED) прилади найкраще допомагають зорієнтуватися в нічний час доби або в разі поганої видимості. Наприклад, під час дощу, туман або сніг проблем з видимістю предметів не виникне, навіть вночі.

Також існує ще одна градація вуличних світлодіодних світильників, яка грунтується на їх цільове призначення. Такі освітлювальні прилади ділять на чотири групи:

 • паркові;
 • функціональні;
 • архітектурні;
 • декоративні.

Уличные светодиодные светильники приминение

Якщо вам необхідно привернути увагу оточуючих до певної рекламної конструкції або вивісці, найкраще використовувати декоративні вуличні світлодіодні світильники. Щоб парк або сквер перетворився на комфортабельну зону відпочинку, по якій хочеться гуляти тихими літніми вечорами в компанії рідних та коханих, варто використовувати паркові світильники. Функціональні і архітектурні вуличні світлодіодні світильники убезпечать ваше пересування і допоможуть швидко і ефективно орієнтуватися в просторі. При їх використанні цілком реально збільшити економічність обслуговування таких світильників до 70% щорічно.

5 головних переваг у використанні вуличних світлодіодних світильників

Все більше сучасних підприємств і продуманих господарів використовують для забезпечення якісного освітлення прилади ЛЕД-типу. Крім тривалого і ефективного терміну роботи, такі вуличні світлодіодні світильники мають ряд незаперечних переваг. Серед них варто звернути увагу на 5 найактуальніших:

 1. Максимально комфортний рівень світла, відсутність мерехтіння і загасання. Дана характеристика найбільш вдала для установки вуличних світлодіодних світильників уздовж доріг. Вона значно полегшує пересування водіїв і не створює додаткового навантаження на очі під час їзди.
 2. Безпека застосування. Завдяки відсутності ртуті і будь-яких інших шкідливих речовин в конструкції таких світильників, вони абсолютно безпечні для атмосфери і оточуючих.
 3. Максимальна довговічність. Вуличні світлодіодні світильники не піддаються звичайному фізичному зносу. Весь секрет - в складі матеріалів, які застосовуються для їх виготовлення. Завдяки відсутності в ньому скла, їх надзвичайно складно пошкодити механічним шляхом. Особлива форма доданих світильників запобігає накопиченню бруду, продуктів життєдіяльності птахів і різного сміття. Завдяки особливій конструкції корпусу і повного захисту приладу від впливів навколишнього середовища, такі освітлювальні прилади з легкістю монтуються, незалежно від погодних умов. При цьому діапазон робочих можливостей у вуличних світлодіодних світильниках коливається в максимальних температурних межах від - 60 ° С і до +40 ° С.
  Уличные светодиодные светильники 04
 4. Висока економічність. Використання ЛЕД-ламп не вимагає додаткового обслуговування. Встановив раз - і можна надовго забути про цю проблему. Можливо, навіть на роки. До того ж, вони істотно скорочують витрати енергії, створюючи при цьому два рази більше освітлення. При цьому електричні мережі зовсім перевантажуються, а вуличні світлодіодні світильники надзвичайно швидко окупають витрати на їх придбання і монтаж.
 5. Працездатність. Мінімальний термін експлуатації вуличних світлодіодних приладів, що працюють цілодобово, становить 15 років. Якщо ж вони функціонують тільки в нічний час доби, то цей показник збільшується ще на 10 років.

Завдяки всім вищеописаним переваг вуличні світлодіодні світильники за прогнозами фахівців незабаром повністю витіснять освітлювальні елементи інших типів. При цьому ціна світлодіодних вуличних ліхтарів цілком доступна для більшості покупців!

3 недоліки вуличних світлодіодних світильників

Уличные светодиодные светильники 112

Ліхтарі світлодіодного типу мають і невеликі недоліки. Однак, у порівнянні з достоїнствами, вони зовсім незначні! До них можна віднести:

 • чутливість до різких перепадів струму в електричних мережах;
 • висока ціна продукції, яка в рази перевищує вартість традиційних освітлювальних елементів;
 • ймовірність зміни форм через тривале використання.

Тому, перш ніж купити світлодіодні вуличні світильники, варто зважити всі «плюси» і «мінуси» майбутньої покупки. З огляду на їх переваги, працездатність і періодичне зростання вартості електроенергії, рішення прийняти зовсім нескладно.

Механізм вибору кращого вуличного світлодіодного світильника

Щоб покупка ЛЕД-світильника не розчарувала і не принесла збитки, варто вимогливо поставитися до самого процесу його вибору. Основними пунктами, на які варто звернути увагу в процесі покупки, є:

 • герметичність;
 • потужність освітлювального приладу;
 • колір його світла.

Щоб світлодіодний світильник прослужив вам максимально довго, необхідно підбирати його відповідно до класу герметичності. Моделі для зовнішнього застосування мають ступінь захисту не менше 65IP. Щоб ваш світильник поширював максимальну кількість світла, вибирайте прилади потужністю 80 Лм / Вт.

Уличные светодиодные светильники 06

Відштовхуючись від місця розміщення світильника, необхідно вибрати його колірну гамму. Існує три види колірного випромінювання вуличних світлодіодних світильників:

 • білий (максимальне світловипромінювання, підійде для об'єктів, які вимагають підвищеної видимості, наприклад, підземних шляхів, територій, розташованих навколо будівель промислового і житлового типу. Він виділяє світло холодного відтінку, який гарантує максимальну видимість предметів);
 • денної (хороша видимість, підходить для під'їздів, рекламних щитів, вивісок. Даний колір є компромісом серед теплих і холодних відтінків кольорів. З його допомогою здійснюється відмінне освітлення на невеликі відстані вуличними світлодіодними світильниками);
 • теплий (найменш яскравий, актуальний для фасадів, парків, бігових і велосипедних доріжок. Таке світло є найбільш комфортним для людського ока).

Підібрати максимально швидко і ефективно відповідний освітлювальний прилад вам допоможуть менеджери інтернет-магазину STOLB street light!

До ваших послуг сертифікована продукція від кращих вітчизняних і світових виробників з максимально швидкою доставкою, широкий каталог і гарантія якості кожної одиниці товару!

Купити вуличні світильники в інтернет-магазині Stolb:уличное освещение