0
Мій кошик

Освітлювальні мачти

Освітлювальна щогла - комфорт і безпеку на вулицях

Вуличне освітлення - один з важливих параметрів комфортного життя в населеному пункті. Освітлювальні щогли важливі для безпечного пересування в темний час доби. Завдяки наявності якісного освітлення вулиць можна не тільки уникнути аварій на дорогах, а й знизити рівень злочинності - так говорить статистика. Купити щогли освітлення необхідно для обладнання будь-якої проїжджої або пішохідної частини. До них відносять не тільки звичні нам вуличні ліхтарі, а й рекламне освітлення і прожекторні щогли, які використовуються для підсвічування архітектурних об'єктів та інших.

Особливості обладнання

Естетично прожекторні установки і їх світло гармонійно доповнюють красивий нічний вигляд вулиць. Освітлювальні щогли можуть бути використані як в міській пішохідній зоні, так і для освітлення стадіонів, аеродромів та навіть приватних ділянок. Розміщення подібних установок регламентується Законом України, а також різними інструкціями та вимогами до їх параметрами. Освітлювальні щогли встановлюються з урахуванням наступних факторів:

  • Кількість прожекторних установок. Кожна ділянка, що вимагає освітлення, має не тільки площу, але і свій рельєф і наявність об'єктів різного розміру. Від цих факторів залежить не тільки яскравість і кут нахилу освітлювального елементу, але і, природно, кількість необхідних прожекторних установок. Стандартна вулична щогла освітлювальна має їх дві, розташовані по обидва боки стовпа. Є також одинарні типи і такі, що мають можливість розмістити на собі більше двох установок одночасно.
  • Висота. При висвітленні площ, набережних, інших пішохідних зон і автомагістралей використовуються різні типи освітлювальних щогл. Це стосується і їх висоти: для створення комфортного рівня освітлення для людини потрібні моделі нижче, ніж потрібні для створення безпеки на дорогах.
  • Кут нахилу прожекторних установок. Обертання в горизонтальній площині і нахил у вертикальній - це два параметри, які важливі для створення якісного освітлення пішохідних зон і доріг. Освітлювальні щогли створюють тільки опору для розміщення прожекторних установок, але якість подачі світла залежить від правильного кута їх розміщення.

Сталеві щогли для освітлювальних приладів зазвичай мають конічну круглу форму і мають висоту від 15 до 22 метрів. Сучасні моделі можуть бути виготовлені не тільки з металу, є аналогічні вуглепластикові моделі, а також з склопластіка і пластика. Труби для освітлювальних міських щогл легко збираються і розбираються, завдяки чому швидко і без зайвих трудовитрат монтуються.

Товщина металу, висота, форма і комплектація освітлювальної міської щогли залежать від вимог місцевості. Такі установки часто монтуються в умовах активного дорожнього руху поряд з автомагістралями або ж в середовищі з підвищеною вологістю. Інтернет-магазин Stolb.com.ua представляє за демократичною ціною освітлювальні щогли, стійкі до наступних факторів зовнішнього середовища:

  • Високий рівень вібрації. Розташування поруч з промисловим підприємством або біля автомагістралі загрожує сильним зносом металу, так як він піддається постійній вібрації від землі. Щогли повинні мати певний захист від таких умов, так як можливий вихід з ладу не тільки самого стовпа, а й освітлювальних систем. Виробництво з міцного матеріалу і надійна установка забезпечують довгий термін служби установки при будь-яких умовах.
  • Вологість повітря, опади. Електрична система, розташована всередині освітлювального стовпа, а також прожекторні установки зовні мають надійний захист як від дощу і снігу, так і від вологи, що виходить від землі.
  • Удари, аварії на дорогах. Якщо освітлювальні міські щогли розташовані в пішохідних зонах, на набережних і площах, вони можуть проводиться з тонкого металу і мати довільну форму. Але стовпи, які забезпечують освітлення на нічних дорогах і автомагістралях, мають більший ризик опинитися збитими на великій швидкості автомобілем. Якісний матеріал для щогли освітлювальної повинен легко піддаватися деформації, щоб не кришиться і мати можливість повернути колишню форму після аварії. Також є освітлювальні дорожні щогли, які створені настільки міцними, що не піддаються деформації і руйнування навіть при сильних ударах.
  • Блискавки. Більшість освітлювальних щогл оснащені громовідводом для захисту світлових установок від ударів струмом.
Сортування:
Відображення:
Вгору