0
Мій кошик

Оцинковані опори освітлення

Оцинковані опори освітлення: особливості та характеристики

Оцинковані опори освітлення використовуються для фіксації освітлювальних приладів, а також кріплення на них кабелю живлення. Сфера їх застосування дуже широка - всюди, де є потреба в освітленні на відкритому просторі, застосовуються стовпи освітлення. Вони дозволяють збільшити ефективність світлового потоку завдяки висоті точки, де розташований світло. Чим вище буде розташований електроосвітлювальний прилад, тим більше площа, яку він охопить.

Оцинковані стовпи: переваги

Існує безліч різновидів ліхтарних стовпів, які мають різну висоту і форму, а також виготовляються з різних матеріалів: пластика, дерева, сталі, залізобетону.

Знаходження в постійних суворих кліматичних зонах, вологість, перепади температур, вплив корозії, пилу, комах, мікроорганізмів згубно позначається на довговічності матеріалу і міцності виробу, знижуючи тривалість терміну служби.

Оцинковані опори освітлення мають більш високу зносостійкість, а також набагато менше відчувають на собі негативний вплив зовнішнього середовища завдяки цинковому покриттю, яке наноситься на всю площу виробу.

Найпростіший оцинкований стовп вуличного освітлення - це звичайна металева трубка, покрита розплавленим цинком шляхом занурення виробу в спеціальну ванну при температурі 450˚C. Таке покриття створює тонкий захисний шар, дифузно проникає в атоми заліза, який захищає виріб від механічного впливу, хімічного і електрохімічного впливу.

Різновиди оцинкованих металевих опор

Оцинкований ліхтарний стовп, який має товщину покриття всього 100 мкм, отримує термін служби, збільшений на десятки років. Саме тому дана різновид антикорозійного захисту повсюдно застосовується для покриття електроосвітлювальних опор різних типів.

Залежно від типу установки, оцинковані опори освітлення поділяються на:

  • Прямосточні - при установці цілісна конструкція стовпа занурюється в землю або бетон на необхідну глибину. Також може складатися з двох труб, що мають різний діаметр, де одна бетонується в землі, а інша вставляється в неї і приварюється.
  • Фланцеві - опора складається з двох частин, оснащених фланцями: нижня частина бетонується в землі, а верхня закріплюється за допомогою болтів. При пошкодженнях верхня частина може бути легко замінена без потреби виконувати складні земляні роботи.
  • Анкерні - підстава виготовляється із залізобетону, до арматури якого приварюються спеціальні анкерні болти, розміри і розташування яких повинні збігатися з отворами у фланці верхньої частини стовпа.
  • Консольні - такий різновид оцинкованої опори освітлення складається із залізобетонної підстави, що утримує консолі і щогли.

Залежно від форми профілю, розрізняють:

  • Квадратні, шестигранні і багатогранні опори;
  • Циліндричні опори;
  • Конічні і конічні грановані опори;
  • Опори складної форми, що виконують декоративну функцію.

Найбільшою популярністю користуються оцинковані опори освітлення в формі гранованого конуса, які добре витримують тиск вітру, вплив повітряного потоку і пульсації, викликані розгойдуванням проводів і самого стовпа.

У нашому інтернет-магазині представлені оцинковані ліхтарні стовпи різної конфігурації, які можуть бути доставлені в будь-який з міст України. Ціна на оцинковані опори освітлення обов'язково вас порадує.

Сортування:
Відображення:
Вгору