UAH
 • EUR
 • USD
0
Мій кошик

Красиве і надійне вуличне освітлення

Вуличне освітлення допомагає преобразити присадибну ділянку або територію заміського будинку. Досить встановити всього пару зовнішніх світильників, щоб сад, клумба або фасад будинку стали виглядати набагато естетичніше. Тому, необхідно розібратися в основних різновидах та їх функціональності, а тільки потім приймати рішення, яке вуличне освітлення для дачі купити.

Інтернет-магазин Stolb.com.ua пропонує широкий асортимент вуличних світильників від провідних світових виробників освітлювальних приладів за вигідними цінами.

Рекомендації по вибору вуличного освітлення

При виборі світильників на вулицю, необхідно брати до уваги деякі рекомендації:

 • Якщо вуличне освітлення розташовується близько до пішохідних зон, доріжок і стежок, потрібно, щоб вони давали м'яке розсіяне світло. Це можливо забезпечити за допомогою плафонів правильної конфігурації, які розсіюють світловий потік.
 • Настінне зовнішнє освітлення, яке добре підсвічують номера будівель та інформаційні табло - це прожектори, що дають односпрямований світловий потік.
 • Ще один різновид фасадного освітлення - архітектурне. Воно використовується в декоративних цілях для підсвічування фонтанів, скульптур і альтанок. Для архітектурного підсвічування можна купити вуличне освітлення типу «ліхтар» або «прожектор».
 • Перед тим, як купити світильник на вулицю, звертайте увагу на ступінь світловіддачі, термін служби, потужність і комфорт в експлуатації.
 • Перед тим, як встановити в зовнішнє освітлення лампи, необхідно визначитися з кліматичними умовами, вимогами приладів до потужності ламп і особливостями установки.

Види вуличних світильників

Залежно від зовнішнього вигляду, світильники для вулиці прийнято розділяти на ряд категорій.

 • Ліхтарі - вуличне освітлення на стовп, які часто можна зустріти біля доріг, а також в паркових і садових зонах. Вони мають невисоку потужність (близько 150 Вт), а також невеликі габарити.
 • Прожектори - це світильники, що дають направлений світловий потік і мають високу потужність. Застосовуються зазвичай для підсвічування певних об'єктів, частин фасаду або зон на присадибній ділянці. Прожектори великих розмірів можна купити для використання на стадіонах, підприємствах, автомобільних стоянках та ін.
 • Підвісні - кріпляться до поперечної балки, настінному кронштейну або вигнутої опори. Підвісні зовнішні світильники застосовуються для локальної підсвічування, можуть бути виконані в різноманітному стилі з будь-якої епохи і культури.
 • Настінні - монтуються на фасаді будівлі. Настінне вуличне освітлення може мати як вузько направлений світловий потік для функціональної підсвічування необхідного ділянки, так і використовуватися для декоративного світла.
 • Грунтові - монтуються безпосередньо в грунт шляхом, фіксуючи за допомогою спеціальних щупів. Застосовується для декоративного підсвічування різних об'єктів, як покажчики дороги і позначення меж рівній поверхні.
 • Вбудовувані - даний різновид вуличного LED освітлення фіксується на бордюрах, стінах або дорожньому покритті, виконуючи декоративну функцію або вказуючи на дорожню розмітку.
 • Вуличне світлодіодне освітлення. Ця категорія представлена ​​численними варіантами, серед яких консольні світильники, оснащені Г-подібними кронштейнами, світлодіодне вуличне освітлення у вигляді прозорої пластикової трубки (дюралайт), гнучкий і водостійкий світлодіодний шнур (дюрафлекс), а також світлодіодні сітки для декоративного підсвічування великих плоских поверхонь.

Вуличне LED освітлення

Однією з найбільш популярних і сучасних різновидів світильників для вулиці є вуличне освітлення LED. Дані прилади можуть мати різні види цоколів і відрізняються якісною передачею кольору і високою контрастністю.

Вуличні LED-світильники мають тривалий термін служби, відмінну стійкість до фізичного впливу, економічне енергоспоживання і досить широку сферу застосування. Потужність таких освітлювальних приладів складає близько 30 Вт, а час роботи - до 100 тисяч годин.

В інтернет-магазині Stolb.com.ua ви зможете купити вуличне освітлення для дачі і будинки за вигідними цінами. Зовнішнє освітлення вулиць допоможе прикрасити ваш сад або присадибну ділянку, а також може стати прикрасою парків, скверів, будинків, автостоянок або стадіонів.

Купити зовнішнє освітлення в інтернет-магазині дуже швидко і легко - всього кілька кліків, і ваше замовлення відправиться за вказаною адресою в будь-який з міст України, в тому числі Київ, Полтаву, Одесу, Запоріжжя та Харків.

Вгору