Недолік світла на міських вулицях в темний час доби завжди був проблемою: як для жителів, так і для правоохоронців. Вуличне освітлення пройшло довгий шлях від смолоскипів, які використовували стародавні римляни і китайці, до газових аналогів Вільяма Мердока, вперше представлених на вулицях Лондона в 1807 році. Сьогодні міста прощаються з галогенними лампами. Настала ера світлодіодного вуличного освітлення, яку вся команда ТМ Rosa рада ознаменувати.

Чому вуличне освітлення не втрачає своєї важливості?

Вони були актуальними в 500 роках н.е. Сучасні технології не зможуть змінити статус вуличних міських світильників. Вони - окраса, порятунок і допомогу, замінники Сонця, що не втрачають своєї важливості в силу наступних причин:

  1. Запобігання ДТП. Погане освітлення поблизу доріг може стати причиною нічних зіткнень. Величезна кількість ДТП зі смертельним результатом відбувається в темний час доби через низьку видимість і поганих вуличних ліхтарів. Згідно зі світовою статистикою дорожньо-транспортних пригод, щорічно в автомобільних аваріях гине близько 1,3 мільйона осіб. Що примітно - до сих пір поширеною причиною аварій є відсутність якісного і довговічного зовнішнього освітлення. Міста і вулиці зі світлодіодними лампами - виняток.
  2. Запобігання злочинам та допомогу людям з поганим зором. Факт досліджень заперечувати не можна - вуличне освітлення в темний час доби є чи не найкращим способом запобігання різних злочинів. Світло відкриває обличчя і фігури, послаблюючи можливості кримінальних елементів і підвищуючи захищеність обивателів.
  3. Безсумнівно, якісне вуличне освітлення не тільки зменшує кількість злочинів, а й допомагає людям зі слабким зором. Світлодіодні лампи з перезаряджаємими батареями «харчуються» від фотогальванічних панелей. Ці фотогальванічні панелі допомагають заряджати батареї в денний час, які забезпечують оптимальне, рівне і досить яскраве освітлення вночі.
  4. Екстер'єрні освітлення не повинно бути занадто інтенсивним або слабким, мерехтливим. Тільки так його можна вважати оптимальним рішенням в плані запобігання ДТП, злочинів і допомоги людям з поганим зором.
  5. Економічна ефективність і висока естетичність. Сонячні світлодіоди, які активно використовуються при екстер'єрному освітленні, призначені для автоматичного включення і виключення відповідно до часу доби. Ці сонячні ліхтарі здатні працювати всю ніч в будь-яких погодних умовах. Шанси перегріву в сонячних світлодіодах дуже низькі. Джерелом світла є сонце, а не електрика. Експлуатаційні витрати - мінімальні, естетичність - виняткова.

Вуличне освітлення може запобігти загибелі людей і втрату майна. Наявність якісних вуличних світлодіодних ліхтарів не тільки служить цілям безпеки в міських районах, але також має великий вплив на наш рівень життя.

Stolb.com.ua - ваш особистий помічник в налаштуванні вуличного освітлення

Ми пропонуємо увазі своїх клієнтів LED-лампи, підстави, кріплення і інші аксесуари для створення вуличного, паркового, тунельного і промислового освітлення. Команда магазину здійснює офіційне представництво Europoles, Valmont, TM Rosa, Schréder, Elmonter. Купуючи продукцію цих брендів, ви знаходите такі вигоди.

  1. Світильники, що пройшли багаторазові тестування, які відповідають ГОСТам і міжнародним стандартам якості.
  2. Міцні, анодовані металеві основи і кріплення. Вони розраховані на роботу в суворих погодних умовах, відрізняються легкістю в монтажі та виключної корозійної стійкістю.
  3. Відмінна декоративність. Економічні світильники, джерелом живлення яких є сонце, відрізняються варіативністю і футуристичністю дизайнів.

Вуличні світильники і аксесуари від наших виробників дозволяють створювати затишні SMART-простору в будь-якому місті. Їх надійний і швидкий монтаж ви завжди можете довірити нашим сертифікованим монтажникам. Всі працівники є професіоналами своєї справи з усіма необхідними технічними допусками. Крім знань, вони мають у своєму розпорядженні необхідними інструментами для проведення освітлення на вулицях. Фахівці Stolb.com.ua здійснюють монтаж і установку будь-якої складності в будь-яких умовах: на заводах, в парках, тунелях і т.д.

Вуличне освітлення - це сучасна необхідність. Забезпечити якісне та довговічне освітлення - професійний обов'язок Stolb.com.ua. Тільки оригінальні брендові товари і кваліфіковані працівники для вашої зручності, безпеки та економії. Чи готові вирішити завдання будь-якої складності, якщо вона, звичайно, пов'язана з підвищенням якості життя більшості і освітленням екстер'єрів.

Скачати буклет компанії STOLB

Проектування внутрішнього освітлення з дотриманням стандартів замовника та ДБН України:

Проектування та візуалізація фасадньої підсвітки:

Проектування зовнішнього освітлення:

Монтаж внутрішнього та зовнішнього освітлення