UAH
 • EUR
 • USD
0
Мій кошик

Опори для пішохідних переходів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Освітлення пішохідних переходів: можливість запобігти ДТП

У більшості міст нашої країни до проблеми освітлення доріг місцева влада ставиться досить легковажно. Саме тому рівень розвитку даного напряму недостатньо хороший. З настанням темної пори доби збільшується ймовірність аварій, ДТП, і з’являється реальна загроза життю піших учасників дорожнього руху. Особливо гостро дана проблема постає у великих містах, де інтенсивність руху машин є значно більшою. Правильне освітлення пішохідних переходів є просто необхідним як у мегаполісі, так і в невеликому селищі міського типу. Воно здатне вберегти чиєсь життя або зберегти здоров’я. Навіщо ж нехтувати такою можливістю?

У нашій статті ми розповімо, у яких випадках вуличні світильники просто необхідні, як підібрати стовпи й опори для встановлення відповідних приладів і який варіант освітлення в наш час є найбільш оптимальним.

Вуличне освітлення пішохідних переходів: головні причини його встановлення

Часом на пішохідних переходах уже є ліхтарі, які висвітлюють визначені для них ділянки дороги в темний час доби. Однак дуже часто такого вуличного освітлення пішохідних переходів просто недостатньо. В осінньо-зимову пору року, коли видимість є досить обмеженою, вони стають практично марними “мовчазними велетнями”, які зустрічають і проводжають машини обабіч дороги. Також їхній робочий графік не завжди збігається з реальною потребою в освітленні пішохідних переходів. Але вихід є: встановити додаткове обладнання в потрібних місцях.

У деяких випадках встановлення додаткових вуличних ліхтарів є просто необхідним. Воно виникає в наступних ситуаціях:

 • повна відсутність освітлення пішохідних переходів;
 • низький рівень контрастності місцевості;
 • недостатнє відтворення світла;
 • некоректна робота приладів вуличного освітлення.

Перша проблема актуальна в основному для маленьких населених пунктів. У великих містах освітлення пішохідних переходів зазвичай уже організовано. До речі, другий і третій нюанс із вуличними світильниками на стовпах властивий більше для них — великих населених пунктів, де не завжди є можливість простежити за кожним провулком.

Трапляються й інші нюанси. Наприклад, під час некоректного розташування джерел освітлення пішохідних переходів виникають відблиски, які сліплять водіїв. Місце, де проходять пішоходи, повинно мати рівень освітлення в кілька разів більший, ніж уся інша ділянка дороги. Але, на жаль, це правило часто порушують.

Світлодіодне освітлення пішохідних переходів

Світлодіодні джерела вуличного освітлення стають із кожним роком усе більш популярними. Деякі міста повністю перейшли саме на такий тип джерел освітлення. Це й не дивно, адже використання такого типу світильників і ліхтарів для підсвічування пішохідних переходів має безліч переваг, серед яких:

 • підвищення помітності пішохідного переходу;
 • відсутність спотворення кольорів;
 • отримання освітлення пішохідного переходу, яке є практично ідентичним із денним світлом;
 • якісна контрастність;
 • економічність;
 • довговічність.

Ще однією причиною купити вуличні ліхтарі світлодіодного типу є той факт, що вони не потребують постійного обслуговування. Встановленого джерела світла в середньому вистачає на 50 000 годин. Такі прилади добре переносять низькі температури, опади й досить стійкі до механічних пошкоджень.

Вуличні світлодіодні світильники запрограмовані у такий спосіб, що починають функціонувати не в певний час, а як тільки рівень видимості падає до критичної позначки. Це дуже зручно в осінньо-зимовий період, коли сутінки настають значно раніше.

Також варто зазначити, що таке вуличне освітлення переходів має кілька варіантів додаткового обладнання. Серед найбільш гідних його варіацій варто виділити:

 • сонячні панелі (самостійно заряджають пристрої від енергії сонця);
 • автоматизоване включення і вимкнення (актуально для невеликих переходів із низьким рівнем переміщення пішоходів, воно починає працювати на повну потужність тільки після того, як у зоні видимості виникає рух);
 • особливі світлодіодні знаки (підвищують видимість переходу на суттєвій відстані).

Світлодіодне освітлення пішохідних переходів підходить для наземних і підземних систем.

Вибір опори для встановлення джерел світла на переходах

Щоб обраний вами прилад освітлення коректно функціонував, варто правильно підібрати для нього опору. Кожен стовп має свою систему гармонійних коливань, і щоби максимально знизити її вплив на функціонування опори й самого освітлення, потрібно володіти певним набором знань. Створити оптимальне освітлення пішохідних переходів вам завжди допоможуть фахівці компанії stolb.com.ua. На сторінках цього інтернет-магазину можна також придбати дані системи за цілком доступними цінами.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору