UAH
0
Мій кошик

STOLB™️ Lighting

Компанія "STOLB" вже довго працює в галузі проектування, монтажу систем освітлення, поставок освітлювального обладнання. За час роботи ми змогли вивчити нішу з усіх ракурсів. Найцінніше надбання в цьому - розуміння потреб будь-якого клієнта. Запуск власного виробництва був питанням часу.

Тепер ми з гордістю і радістю представляємо обладнання для вуличного і паркового освітлення торгової марки «Stolb ST». Це конструкції власного виробництва, які дозволяють отримувати високий рівень якості, можна порівняти з топовими виробниками, але за зниженою ціною.

  • У проектуванні виробів ми спираємося, перш за все, на попит клієнтів, потреби, специфіку національного ринку;
  • Ми контролюємо якість деталей, процес складання, і готові давати гарантію на кожний виріб;
  • Як проектувальники, ми добре знаємо норми, стандарти, вимоги, які висуваються до систем освітлення, обладнання, і враховуємо їх у виробництві.

Кожна модель - це синтез нашого дизайнерського, конструкторського потенціалу. Це не просто ліхтарні стовпи, а повноцінні елементи міського ландшафту, невід'ємна частина стилю двору, бульвару, парку.

Ми робимо все від нас можливе, щоб ці вироби привабливо виглядали, були прості в обслуговуванні, довго служили, забезпечували нормативну освітленість, створювали світловий малюнок, який зачаровує в нічний час.

Виготовляємо самі, тому що точно знаємо, чого саме потребуєте Ви!

Сортування:
Відображення:
Вгору