UAH
  • EUR
  • USD
0
Мій кошик

Електричні герметичні з'єднувачі і роз'єми

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

В яких випадках можуть знадобитися електричні герметичні з'єднувачі і роз'єми?


Герметичні роз'єми є пристосування, що складаються з круглих металевих з'єднувачів, а також швидкознімними байонетного зчленування. З двох сторін герметичного з'єднання кабелю обов'язково знаходиться гніздо для з'єднання світлодіодних стрічок. Основна перевага герметичних з'єднань - в тому, що вони захищають внутрішню частину з'єднувача від вологи і бруду і, відповідно, можуть застосовуватися в набагато більшій кількості випадків. Найчастіше герметичні роз'єми необхідні для з'єднання різних частин світлодіодних стрічок.

Основні правила вибору герметичного роз'єму


Перший фактор, на який варто звернути увагу перед тим, як купити електричний герметичний роз'єм 220 В, - це його габарити. Для цього необхідно лише порівняти відповідне значення штекерів кабелів і безпосередньо - розміри герметичних роз'ємів. Як правило, для певної світлодіодної стрічки розробляються окремі пристосування. Більш того, покупцеві слід звернути увагу на наступні показники:

Номінальний струм. Більшість моделей, представлених на сучасному ринку, відрізняються показником в 5 ампер. Це говорить про те, що герметичний роз'єм 220 В може витримувати безперебійний струм згаданої величини на постійних умовах без настання яких-небудь наслідків.
Рівень працездатності. Зовнішнє покриття повинне міцно прилягати до корпусу моделі. Якщо мова йде про влагозащитном роз'ємі, то він, відповідно, повинен гарантувати захист не тільки від пилу і бруду, а й від вологи. Контакти такого пристрою обов'язково мають низький рівень опору. Також якісний герметичний роз'єм малочувствителен до різних механічних вібрацій.
Кількість роз'ємів. Вологозахищений роз'єм може мати два або ж один вихід для контакту. Необхідно вибирати пристрій з одним роз'ємом в тому випадку, якщо вам потрібно з'єднати блок живлення, а також - певний відрізок світлодіодної стрічки. Відповідно, пристосування з двома роз'ємами знадобиться для контакту двох окремих стрічок. Найчастіше у покупців виникає необхідність покупки герметичного з'єднання з двома частинами для щільної фіксації кабелю. Саме такі моделі можна знайти в перевіреному інтернет-магазині Stolb.
До того ж представлені електричні роз'єми відповідають всім необхідним стандартам якості. Завдяки стійкості до вологи ці пристосування можуть використовуватися в зовнішньому середовищі, за межами будівель. На сайті Stolb можна знайти детальні технічні характеристики кожної з представлених моделей. Ми надаємо своїм покупцям герметичні роз'єми, ідеальні з позиції співвідношення ціни і якості.

Важливість рівня вологостійкості і як вибрати потрібний?


Варто почати з того, що рівень вологостійкості був визначений на рівні Міжнародної електротехнічної комісії. Моделі, що знаходяться у продажу на сучасному ринку, відповідають показникам ip67 або ip68. Саме формулювання «ip» розшифровується професіоналами як «international protection». У перекладі з англійської це означає «міжнародний захист».

Відповідно, цифра «6», що йде відразу після «ip», позначає, що герметичний роз'єм є надійним захистом кабелю від частинок пилу. До слова, такою характеристикою володіє переважна більшість подібних матеріалів. Що стосується другої цифри, то вона говорить покупцеві конкретно про рівень захисту від вологи. Якщо це цифра «7», то таке герметичне з'єднання може перебувати під водою якийсь час без ризику настання несприятливих наслідків.

Однак швидко витягти герметичний роз'єм з води або ж висушити надлишки вологи необхідно протягом декількох хвилин, відразу після контакту з рідиною. Відповідно, покупка таких герметичних роз'ємів не завжди доцільна, а область їх застосування обмежена досить серйозно. Однак герметичні роз'єми ip68 - більш надійні в усіх відношеннях, оскільки можуть занурюватися на триметрову глибину, і навіть перебувати там деякий час. Саме тому з'єднання з таким рівнем вологостійкості вважається дійсно вигідною покупкою.

Магазин Stolb пропонує своїм покупцям найкращі умови для покупки герметичних роз'ємів онлайн в Києві, Львові, Харкові та інших містах України. Перший фактор, на який варто звернути увагу, - це лояльна вартість кожної моделі в порівнянні з ціновою політикою конкурентів. До того ж ми гарантуємо швидку обробку замовлень і своєчасну доставку герметичних роз'ємів живлення. За будь-якого питання, яке з'явилося щодо технічних характеристик герметичних роз'ємів, а також - умов покупки, звертайтеся до співробітників магазину «Stolb».

Вгору