UAH
 • EUR
 • USD
0
Мій кошик

Оцинковані опори освітлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Оцинковані опори освітлення: особливості та характеристики

Оцинковані опори освітлення використовуються для фіксації освітлювальних приладів, а також кріплення на них кабелю живлення. Сфера їх застосування дуже широка - всюди, де є потреба в освітленні на відкритому просторі, застосовуються стовпи освітлення. Вони дозволяють збільшити ефективність світлового потоку завдяки висоті точки, де розташований світло. Чим вище буде розташований електроосвітлювальний прилад, тим більше площа, яку він охопить.

Оцинковані стовпи: переваги

Існує безліч різновидів ліхтарних стовпів, які мають різну висоту і форму, а також виготовляються з різних матеріалів: пластика, дерева, сталі, залізобетону.

Знаходження в постійних суворих кліматичних зонах, вологість, перепади температур, вплив корозії, пилу, комах, мікроорганізмів згубно позначається на довговічності матеріалу і міцності виробу, знижуючи тривалість терміну служби.

Оцинковані опори освітлення мають більш високу зносостійкість, а також набагато менше відчувають на собі негативний вплив зовнішнього середовища завдяки цинковому покриттю, яке наноситься на всю площу виробу.

Найпростіший оцинкований стовп вуличного освітлення - це звичайна металева трубка, покрита розплавленим цинком шляхом занурення виробу в спеціальну ванну при температурі 450˚C. Таке покриття створює тонкий захисний шар, дифузно проникає в атоми заліза, який захищає виріб від механічного впливу, хімічного і електрохімічного впливу.

Різновиди оцинкованих металевих опор

Оцинкований ліхтарний стовп, який має товщину покриття всього 100 мкм, отримує термін служби, збільшений на десятки років. Саме тому дана різновид антикорозійного захисту повсюдно застосовується для покриття електроосвітлювальних опор різних типів.

Залежно від типу установки, оцинковані опори освітлення поділяються на:

 • Прямосточні - при установці цілісна конструкція стовпа занурюється в землю або бетон на необхідну глибину. Також може складатися з двох труб, що мають різний діаметр, де одна бетонується в землі, а інша вставляється в неї і приварюється.
 • Фланцеві - опора складається з двох частин, оснащених фланцями: нижня частина бетонується в землі, а верхня закріплюється за допомогою болтів. При пошкодженнях верхня частина може бути легко замінена без потреби виконувати складні земляні роботи.
 • Анкерні - підстава виготовляється із залізобетону, до арматури якого приварюються спеціальні анкерні болти, розміри і розташування яких повинні збігатися з отворами у фланці верхньої частини стовпа.
 • Консольні - такий різновид оцинкованої опори освітлення складається із залізобетонної підстави, що утримує консолі і щогли.

Залежно від форми профілю, розрізняють:

 • Квадратні, шестигранні і багатогранні опори;
 • Циліндричні опори;
 • Конічні і конічні грановані опори;
 • Опори складної форми, що виконують декоративну функцію.

Найбільшою популярністю користуються оцинковані опори освітлення в формі гранованого конуса, які добре витримують тиск вітру, вплив повітряного потоку і пульсації, викликані розгойдуванням проводів і самого стовпа.

У нашому інтернет-магазині представлені оцинковані ліхтарні стовпи різної конфігурації, які можуть бути доставлені в будь-який з міст України. Ціна на оцинковані опори освітлення обов'язково вас порадує.

 

Дорожні опори освітлення - безпека автомобільних доріг

Багатогранні дорожні опори - це довговічні, економічні і зручні в монтажі пристрою високої адаптивності. Такі якості дозволяють використовувати їх для освітлення на вулицях і магістралях (незалежно від інтенсивності руху), в парках і на заміських ділянках, на автостоянках і набережних. Установка дорожнього освітлення, завдяки особливостям свого дизайну, вдало поєднуються з ультрасучасною архітектурою мегаполісів і класичним міським ландшафтом. Конструкція багатогранної дорожньої опори передбачає можливість додаткового використання акумуляторних або сонячних батарей, вітрогенераторів.

Багатогранні опори для дороги роблять зі сталі. Вся конструкція з цього високоміцного матеріалу обробляється антикорозійним складом (лакофарбове покриття або гаряче цинкування), що значно подовжує термін служби установки. Він становить 20-30 років.

Переваги багатогранних дорожніх опор освітлення

Говорячи про головні достоїнства освітлювальних стовпів, перш за все слід назвати їх виняткову надійність і безпеку. Інженери провідних світових компаній розробляють конструкції багатогранних опор з урахуванням всіх нормативів і правил, використовуючи в роботі інноваційні системи автоматизованого проектування. Всі моделі перед виходом на ринок проходять багаторазове тестування в польових умовах.

Інші плюси освітлювальних дорожніх стовпів такі:

 • сталева конструкція має трубчасту структуру, що забезпечує порівняно невелику вагу виробу;
 • сучасний дизайн і виразні форми, що гармоніюють з навколишнім середовищем (дорогами, будинками і спорудами);
 • міцний зносостійкий матеріал;
 • тривалий термін служби;
 • прийнятні для України ціни в інтернет-магазині Stolb;
 • різні способи монтажу (установка на фундамент або заглиблення в землю);
 • можливість використання в різних кліматичних умовах.

Дорожні багатогранні опори можуть похвалитися ще одним дуже важливим якістю - екологічністю, адже сталь - це матеріал, який використовується повторно, не змінюючи своїх характеристик при переробці. Так що металеві стовпи для дороги повністю безпечні для навколишнього середовища на відміну від їх бетонно-пластикових аналогів. Використання в Києві, Харкові, Львові та інших містах України металевих конструкцій багаторазово знижує енергоспоживання і вносить свій вклад в охорону навколишнього середовища, зменшуючи її забруднення.

Багатогранні дорожні опори в інтернет-магазині Stolb

Якщо вам потрібно купити багатогранні конструкції освітлення для доріг, наша компанія буде рада допомогти вам. Ми надаємо широкий асортимент різноманітної продукції, призначеної для установки і проведення вуличного освітлення. Переглядаючи наш онлайн-каталог, ви виберете найкращий варіант з урахуванням індивідуальних вимог до технологічних характеристик конструкцій (висота установки, розміри фланця, величина лючка для доступу до комунікацій всередині опори).

Ціна виробу визначається його конструктивними параметрами. Дорожні багатогранні опори виробляються висотою від 8 до 12 метрів (крок за висотою - 1 метр). Чим вище стовп, тим, відповідно, вище його ціна. Вплинути на підсумкову вартість може також додаткове покриття і використання декоративних кронштейнів. У будь-якому випадку пряме співробітництво з виробником дозволяє нашому магазину підтримувати оптимальну цінову політику і пропонувати своїм клієнтам найвигідніші умови співпраці.

Телескопічні оцинковані опори для освітлення

Щоб освітлення на вулиці було якісним і довговічним, все активніше розробляють всілякі варіанти його удосконалення. Наприклад, створюються алюмінієві, оцинковані телескопічні опори для освітлення, які мають тривалий термін служби і добре себе показують в експлуатації. Вони можуть мати різну довжину, необхідну замовнику. Купити обладнання для освітлення за прийнятною ціною в Україні не складе труднощів.

Переваги телескопічних оцинкованих опор освітлення

Подібні частини освітлювальних приладів не дарма так часто використовуються в наш час. Телескопічні опори для освітлення мають масу переваги перед своїми стаціонарними конструкціями, а оцинковані моделі - перед дерев'яними, алюмінієвими і т.д. Розглянемо їх більш детально:

 1. Не в останню чергу перевагою такого обладнання вважається естетичність. Воно виглядають акуратно і стильно, не привертаючи особливої ​​уваги. Але при цьому воно повністю виконує покладені на нього функції. Опори для освітлення прекрасно підходять для створення освытлення в парку, біля дороги, на стоянці або в торговому центрі.
 2. Матеріал має невелику вагу. Завдяки цьому телескопічні оцинковані опори для освітлення не складно транспортувати і встановлювати.
 3. Поверхня не піддається псуванню від іржі, навіть якщо знаходиться постійно під дією вологості (снігу, дощу). Вона багато років залишатиметься такою ж гладкою і красивою. Це обумовлено особливостями створення обладнання. В процесі виготовлення товщина покриття сягає близько 80 мікрон, що дасть можливість телескопічною оцинкованої опорі для освітлення служити близько тридцяти років без проблем.
 4. Є великий спектр моделей, які добре поєднуються з ландшафтом, дизайном найближчих будівель і т.д. Сьогодні в Києві, Харкові, Львові та інших містах нашої країни можна придбати різні типи телескопічних оцинкованих опор для освітлення. Це варіанти круглого і восьмигранного перетину різної товщини і форми. Широкий спектр варіантів значно підвищує попит.
 5. Монтаж займає не так багато часу, а невелика вага гарантує стійкість і безпеку для інших об'єктів поблизу.
 6. Важливою перевагою таких опор є їх екологічність. Матеріал, який для них використовується, можна відновити у обробці.

Так як освітлення на вулиці має велике значення, то немає нічого дивного в активному розвитку індустрії телескопічних оцинкованих опор для освітлення. Даний матеріал володіє сам по собі величезними переваги, а форма і конструкція телескопічної оцинкованої опори дозволяють створювати якісне освітлення.

Чому варто звернутися до нас за телескопічними оцинкованими опорами?

Наш інтернет-магазин допоможе купити онлайн підходящі на будь-який випадок оцинковані телескопічні опори освітлення. Існує цілий ряд причин, за якими звернутися до нас - хороша ідея:

 • Наші товари мають високий рівень якості із тривалим терміном служби. Купивши один раз оцинковані телескопічні опори для освітлення, ви на багато років забудете про потребу їх лагодити або міняти на нові.
 • Ми постійно оновлюємо наш асортимент товарів, щоб показувати покупцям тільки найновіші моделі телескопічних опор, популярних на ринку сьогодні.
 • Ми стежимо за матеріалами, з яких створюється продукція. При цьому вона має сертифікати якості міжнародного зразка.
 • Ціни на світлове обладнання досить прийнятні. 

Купити довговічні телескопічні оцинковані опори для освітлення недорого вийде в нашому інтернет-магазині.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору