UAH
  • EUR
  • USD
0
Мій кошик

Алюмінієві опори для дорожніх знаків

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Алюмінієві опори для дорожніх знаків

Металоконструкція, яка призначена для кріплення дорожнього знака - важлива частина облаштування дороги для безпечного переміщення. Алюмінієві опори - найбільш популярний тип конструкцій, які можуть мати тривалий термін служби навіть в суворих умовах вітчизняного клімату. Необхідність в міцних тримачах дорожніх та інших вуличних знаків обумовлюється також високим рівнем зносу біля дороги з активним рухом. Проїжджаючі машини створюють сильну вібрацію, яка не тільки сприяє втоми металу, а й здатна розхитати кріплення. Тому важливо купити надійні і міцні алюмінієві опори для дорожніх знаків і забути про проблеми з облаштуванням як доріг в містах, так і автомагістралей дорожніми знаками.

Надійність і міцність

Виконання опорних стовпів для дорожніх та інших вуличних знаків з алюмінію дарує такі переваги:

  • Пластичність. Алюмінієві опори, створені для підтримки дорожніх та інших вуличних знаків при ударах в аваріях або інших здатні легко і швидко повертати свою первісну форму. Еластичність і піддатливість до деформації також рятує їх від тріщин та руйнування.
  • Міцність. На алюмінієві опори лягає сильне навантаження у вигляді величезних листів сталі, на яких зображені дорожні або інші вуличні знаки, тому існують високі вимоги до міцності і стійкості цих конструкцій. Крім того, алюмінієві, на відміну від чавунних опор, надійно зберігають свою структуру навіть коли в них на великій швидкості врізаються автомобілі. Так вони не утворюються тріщини і, як наслідок, подальше руйнування.
  • Стійкість до корозії. Помірний клімат зі зміною температур від -30 до до +30 і місцями із високим рівнем опадів створює умови, в яких потрібне використання міцних до холодів і підвищеної вологості алюмінієвих і інших металевих опор. Міцна, але пластична структура конструкції витримує великий діапазон температур, при цьому використання в покритті гарячого цинкування забезпечує металу стійкість до корозії.
  • Легкий монтаж. Алюмінієві опори легкі в транспортуванні завдяки відносно невеликій вазі і, в деяких випадках, збірної конструкції. Наприклад, Т -, Г - або П - подібні мають спеціальні кріплення, тому їх не складно встановлювати на місці.
  • Електробезпека. Деякі алюмінієві стовпи можуть служити не тільки для дорожньо-інформаційних, а й для рекламних щитів з освітленими оголошеннями або світлофорів. Тому вони надійно захищені від вологи і добре ізолюють проводять струм канали від пошкоджень ззовні.

Купити алюмінієві стовпи в якості опори для підтримки дорожніх, вуличних знаків і рекламних щитів - це надійне вкладення в облаштування пішохідних зон і транспортних магістралей.

Алюмінієві опори для дорожніх та інших вуличних знаків доступно та надійно

Інтернет-магазин "Стовп" пропонує зносостійкі алюмінієві і інші опори для установки дорожніх та інших знаків, рекламних щитів, освітлювальних установок і світлофорів за демократичною ціною. Міське освітлення та інформаційні блоки для безпечного пересування потрібні, щоб створити надійну інфраструктуру і комфортний для людей простір. Купуючи міцні алюмінієві і інші стовпи, що будуть служити основою конструкції для освітлення вулиць або інформаційних вуличних блоків, можна бути впевненими в їх довгому терміні служби і якісному захисту електропостачання. "Стовп" - це надійна опора для якісного оснащенні вулиць.

Вгору