UAH
 • EUR
 • USD
0
Мій кошик

Стовпи для сонячних панелей

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Стовпи для сонячних панелей: від чого залежить ціна та чому встановити автономні вуличні системи освітлення буде вигідно

Вуличне освітлення на сонячних панелях — це новітній метод зовнішнього освітлення, коли ліхтарі на стовпах для сонячних панелей працюють незалежно від загальної системи живлення. Енергію такі світильники генерують з сонячних променів або вітряка.

Без вуличного освітлення неможливо собі уявити жоден населений пункт. Вуличні ліхтарі однаково потрібні і в місті, де система ліній електромереж обплутує кожну будівлю, немов павутина, і у віддалених селах. Там, де до найближчого центру підключення може бути кілька кілометрів.
Грунтові дороги, зерносховища, парковки сільгосптехніки — все це повинно бути освітлене. Саме тому установка стовпів для сонячних панелей і систем автономного вуличного освітлення — єдиний розумний вихід для віддалених місць. Та й для міста автономна система освітлення теж зайвою не буде. Адже не залежати від загальної системи — це і економія, і певний рівень безпеки. Адже ніхто не відміняв ні раптові відключення, ні аварії.
Отже, на що потрібно звертати увагу перш ніж купити стовпи для сонячних панелей, яка їхня ціна та на який термін розрахована робота систем вуличних світильників на сонячних батареях? Всі відповіді дивіться нижче.

Як працюють вуличні автономні ліхтарі на сонячних панелях

Потужність зовнішнього світильника для вулиці з автономною системою живлення від сонячних панелей варьюється у діапазоні від 20 до 56 Вт. Тобто це насправді потужні вуличні ліхтарі. Вони запросто можуть конкурувати за рівнем яскравості зі світильниками, що працюють від мережі. 
Автономний вуличний світильник можна розділити на такі компоненти:

 • світлодіодний ліхтар;
 • контролер заряду;
 • акумулятор;
 • сонячна панель.

В деяких конструкциях світильників для автономного вуличного освітлення, окрім сонячних панелей, вмонтований також і вітряк. Вітряк може генерувати електроенергію тоді, коли або через похмуру погоду, або через короткий світловий день акумулятор не встигне накопичити достатню кількість енергії.
Отже, як працюють вуличні автономні ліхтарі на сонячних панелях? Впродовж світлового дня сонячна батарея генерує електроенергію, яка накопичується в акумуляторі. Коли Сонце заходить за обрій, світлодіодний ліхтар автоматично вмикається.
Сучасні вуличні ліхтарі на сонячних батареях можуть за вашим бажанням змінювати інтенсивність живлення світильника. Тобто взимку, коли часу для відновлення заряду становиться все менше, завдяки контролеру можна знизити відсоток енерговитрат уночі. Більше того, можна “розірвати” час роботи світильника для вулиці. Наприклад, після заходу сонця він вмикається, освітлює вулицю впродовж 4-6 годин та вимикається. Наступне ввімкнення — за годину чи дві перед світанком. Таким чином можна отримувати освітлення вулиці надвисокої якості та зовсім не залежати від централізованого постачальника.

Від чого залежить ціна автономних ліхтарів вуличного освітлення

Ціна автономних ліхтарів вуличного освітлення залежить від ємності акумулятора, розмірів панелі, конструкції стовпа та його довжини. Тому конкретну ціну, за яку можно купити автономну систему разом зі стовпом для сонячних панелей назвати важко. Але можна впевнено сказати, что час, за який окупиться ця система, — не більше 3 років. А зважаючи на те, що період роботи таких вуличних ліхтарів на сонячних панелях — від 15 до 25 і навіть більше років… То можна впевнено сказати, що купити систему вуличного освітлення на сонячних батареях буде дуже розумним рішенням.
Щоб уточнити вартість обраного варіанту, дивіться каталог в нашому інтернет-магазині.

Чому установка автономних ліхтарів вуличного освітлення — це вигідно

Як вже було зазначено, період стовідсоткової окупності системи — близько 3 років. А мінімальний термін роботи без жодного втручання (заміна ламп, акумуляторів тощо) — від 15 років. Як ми бачимо, це насправді вигідний вклад у власну енергобезпеку в майбутньому.
Але ми говоримо не тільки про власні господи! Якщо встановити такі світильники біля промислового комплексу чи на трасі? Уявіть наскільки разючі будуть результати у підсумку.

 1. Безпроблемне встановлення в місцях, де до найближчого централізованого центру живлення декілька кілометрів.
 2. Можливість встановити повноцінне вуличне освітлення без нескінченної кількості “згод” від органів контролю.
 3. Робота вуличних світильників на сонячних панелях регулюється за інтенсивністю та часом активності.
 4. Фактично безкоштовне освітлення прилеглої території починаючи з 4 року експлуатації.

Отже, системи вуличного освітлення на сонячних панелях — це вибір сучасної людини, яка звикла рахувати свої кошти та бути незалежною від зовнішніх обставин. Дивіться каталог, телефонуйте та замовляйте зараз.
Комфорт, якість та безпека. Сонячні панелі на вашій вулиці — створюємо якісне майбутнє вже сьогодні.
 

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору