UAH
  • EUR
  • USD
0
Мій кошик

Вуличні світильники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Вуличні світильники - практичність і якість

З часу перших спроб освітлення вулиць міст і селищ газовими лампами індустрія зовнішнього освітлення зазнала суттєвих технологічних змін. Основним елементом будь-якої освітлювальної системи є світильник. Вуличні світильники монтуються на вуличних опорах і стовпах. Їх основною функцією є підтримка освітленості в темний час доби автомобільних доріг, міських вулиць і площ, територій підприємств і спортивних об'єктів. Так як експлуатація вуличних світильників відбувається в обстановці постійних температурних стрибків і підвищеної вологості, до їх якості пред'являються серйозні вимоги.

Світлодіодні вуличні світильники - важливі переваги

До теперішнього часу найбільш поширеними вуличними світильниками залишаються прилади, джерелом світла в яких виступають газорозрядні лампи. Вони надійні і малочутливі до перепадів напруги. З розвитком технологій виробництва надпотужних напівпровідникових світло елементів все більшої популярності набувають вуличні LED прилади. Вони ідеально підходять як для освітлення вулиць, так і для організації ландшафтного і архітектурного підсвічування. Їх відрізняє низьке енергоспоживання, високий робочий ресурс напівпровідникових джерел світла і незвичайний дизайн.

Серед основних переваг led світильників:

  • Довговічність. Практика показує, що вуличний світлодіодний світильник прослужить в кілька разів довше в порівнянні зі своїми аналогами. Такі освітлювальні прилади не тільки довговічні, але і здатні зберігати відмінну якість освітлення і потужність світлового потоку протягом усього періоду експлуатації. Якщо вуличні світлодіодні лампи здатні витримати до 100 000 ч експлуатації, в ДРЛ світильниках даний показник менше в 8 разів (12 000 ч), в натрієвих лампах - в 4 рази, а в галогенних аналогах - в 15-20 разів!
  • Безпека. Вуличні світлодіодні світильники не мають потреби в проведенні спеціальної утилізації, оскільки не містять ртутних включень та інших токсичних складових. Це не тільки істотно полегшує процес їх утилізації, але і виключає ризик виникнення потенційно небезпечної ситуації під час випадкового пошкодження лампи. LED світильники не перевантажують електричну мережу, що є додатковим фактором безпеки і тривалої безперебійної роботи.
  • Рентабельність. Вуличні LED світильники є одними з найбільш економічних приладів освітлення. Їх рівень енергоспоживання вдвічі нижче порівняно зі звичайними лампами, а потужність світлового променя більш інтенсивна. У порівнянні з газорозрядними та лампами, що містять ртуть, LED лампи здатні заощадити до 70% електричної енергії, а тому істотно мінімізувати витрати по оплаті. Вуличний світлодіодний світильник має ККД 100%, в той час як в лампах розжарювання понад 90% йде на нагрівання.
  • Якість освітлення. Вуличні LED світильники (ціна яких в повній мірі виправдовує їх високу функціональність) випромінюють потужне і одночасно м'яке світло, комфортне для людських очей. Серед основних переваг - відсутність мерехтіння, миттєвий вихід на необхідний рівень потужності, висока контрастність світла (показник кольору близько 80). Вуличні світильники для дому та парку гарантують бездоганний рівень освітлення території, що служить надійним захистом від ДТП і випадкового травматизму.
  • Практичність. При безперервнії експлуатації LED світильники прослужать до 15 років (без потреби в зміні ламп або проведенні ремонту). Якщо LED світильник включається тільки вночі, період його служби може перевищувати 20-25 років. При виготовленні моделей використовують високоміцні матеріали. Особлива конструкція запобігає потраплянню всередину світильника мікрочастинок пилу, сміття, дощових крапель, посліду птахів.

Вуличні світильники на стовпи приваблюють також простотою монтажу і демонтажу.

Як правильно купити вуличні світильники?

Перед тим, як зробити покупку, необхідно визначитися з основними вимогами до майбутньої моделі. Однією з головних характеристик зовнішньої світлотехніки є ступінь її захищеності від проникнення всередину корпусу сторонніх часток, ступінь стійкості до дії вологи і крайніх температур та механічних ударів. Всі світильники проходять маркування, за загальноприйнятим міжнародним стандартом. Саме тому варто звернути увагу на такі позначення, як IEC і IP.

Перед тим, як купити підвісні світильники, необхідно співвіднести рівень напруги мережі з об'ємом споживання майбутніми освітлювальними приладами. Сучасні виробники випускають їх різного дизайну, що відкриває чудові можливості для створення індивідуального стилю. Чи буде це лаконічний консольний ліхтар або ж хитромудрий LED світильник химерної форми - вирішувати майбутньому господареві. При необхідності наші фахівці нададуть інформаційну підтримку в підборі конкретної моделі, з урахуванням усіх особливостей вашого випадку.

Сьогодні саме світлодіодне освітлення вважається найбільш надійним і вигідним, завдяки чому широко застосовується у всіх розвинених країнах Європи і всього світу. Наша компанія співпрацює безпосередньо з виробниками приладів зовнішнього освітлення. Це гарантує справжність бренду і його еталонну якість. На кожну модель надається документації та гарантійні довгострокові зобов'язання.

На сайті інтернет-магазину «STOLB» можна купити світильник на вулицю, для освітлення пішохідного переходу або паркової зони, для установки на прибудинковій території багатоквартирного будинку або поряд з офісом. У нашому каталозі представлені сучасні моделі, які відрізняються надійністю і економічністю енергоспоживання.

Ми підберемо для вас найбільш оптимальний варіант для заміського будинку або саду, виробничої площадки або автомобільної стоянки.

 

Вгору