UAH
  • EUR
  • USD
0
Мій кошик

Вуличні світильники Elmonter

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія Elmonter на особливому рахунку в українських архітекторів та дизайнерів. Заснована вона в Польщі, і продовжує активно розвиватися сьогодні. Правильно оцінивши не тільки європейський ринок, а й перспективи просування в слов'янський регіон, бренд відкрив виробничі потужності і в Україні.

В результаті ми можемо запропонувати вам в своєму магазині якість європейського рівня за ціною вітчизняного виробника. Незважаючи на порівняно молодий вік для виробничої компанії, більше 100 років, Elmonter вибрали правильну тактику і забезпечили собі тверді позиції на ринку.

Цінними для наших покупців вони стали завдяки своїм перевагам:

  • Активне впровадження нових технологій. Сучасне споживання вимагає постійного вдосконалення енергозбереження, функціональності. З цим завданням розробники компанії відмінно справляються;
  • Контроль якості. Щоб протиставляти себе світовим брендам, фахівці Elmonter розробляють надійні і довговічні конструкції вуличних світильників;
  • Різноманітність дизайнів. Стильове розмаїття навіть в утилітарному освітленні - це типовий тренд нашого часу, який тут чітко вловили.

У нас ви можете купити вуличні світильники Elmonter з мінімальною націнкою і гарантією якості від виробника. Широкий асортимент і професійний штат нашого магазину - запорука успішної реалізації ваших проектів.

Вгору