0
Мій кошик

Дорожні багатогранні опори освітлення

Дорожні опори освітлення - безпека автомобільних доріг

Багатогранні дорожні опори - це довговічні, економічні і зручні в монтажі пристрою високої адаптивності. Такі якості дозволяють використовувати їх для освітлення на вулицях і магістралях (незалежно від інтенсивності руху), в парках і на заміських ділянках, на автостоянках і набережних. Установка дорожнього освітлення, завдяки особливостям свого дизайну, вдало поєднуються з ультрасучасною архітектурою мегаполісів і класичним міським ландшафтом. Конструкція багатогранної дорожньої опори передбачає можливість додаткового використання акумуляторних або сонячних батарей, вітрогенераторів.

Багатогранні опори для дороги роблять зі сталі. Вся конструкція з цього високоміцного матеріалу обробляється антикорозійним складом (лакофарбове покриття або гаряче цинкування), що значно подовжує термін служби установки. Він становить 20-30 років.

Переваги багатогранних дорожніх опор освітлення

Говорячи про головні достоїнства освітлювальних стовпів, перш за все слід назвати їх виняткову надійність і безпеку. Інженери провідних світових компаній розробляють конструкції багатогранних опор з урахуванням всіх нормативів і правил, використовуючи в роботі інноваційні системи автоматизованого проектування. Всі моделі перед виходом на ринок проходять багаторазове тестування в польових умовах.

Інші плюси освітлювальних дорожніх стовпів такі:

  • сталева конструкція має трубчасту структуру, що забезпечує порівняно невелику вагу виробу;
  • сучасний дизайн і виразні форми, що гармоніюють з навколишнім середовищем (дорогами, будинками і спорудами);
  • міцний зносостійкий матеріал;
  • тривалий термін служби;
  • прийнятні для України ціни в інтернет-магазині Stolb;
  • різні способи монтажу (установка на фундамент або заглиблення в землю);
  • можливість використання в різних кліматичних умовах.

Дорожні багатогранні опори можуть похвалитися ще одним дуже важливим якістю - екологічністю, адже сталь - це матеріал, який використовується повторно, не змінюючи своїх характеристик при переробці. Так що металеві стовпи для дороги повністю безпечні для навколишнього середовища на відміну від їх бетонно-пластикових аналогів. Використання в Києві, Харкові, Львові та інших містах України металевих конструкцій багаторазово знижує енергоспоживання і вносить свій вклад в охорону навколишнього середовища, зменшуючи її забруднення.

Багатогранні дорожні опори в інтернет-магазині Stolb

Якщо вам потрібно купити багатогранні конструкції освітлення для доріг, наша компанія буде рада допомогти вам. Ми надаємо широкий асортимент різноманітної продукції, призначеної для установки і проведення вуличного освітлення. Переглядаючи наш онлайн-каталог, ви виберете найкращий варіант з урахуванням індивідуальних вимог до технологічних характеристик конструкцій (висота установки, розміри фланця, величина лючка для доступу до комунікацій всередині опори).

Ціна виробу визначається його конструктивними параметрами. Дорожні багатогранні опори виробляються висотою від 8 до 12 метрів (крок за висотою - 1 метр). Чим вище стовп, тим, відповідно, вище його ціна. Вплинути на підсумкову вартість може також додаткове покриття і використання декоративних кронштейнів. У будь-якому випадку пряме співробітництво з виробником дозволяє нашому магазину підтримувати оптимальну цінову політику і пропонувати своїм клієнтам найвигідніші умови співпраці.

Немає товарів

Вгору