Кількість
|
Вартість
|
||
|
Призначення ввідних щитків
У сучасному світі людство не може обійтися без електричного струму. А забезпечити його може безпечна і безперебійна електромережу. Спочатку необхідно електричну систему підключити до ввідних щитків, які представляють собою металеву коробку. Матеріал вступного щитка може бути пластиковим з негорючими властивостями.
Як влаштовані ввідні щитки?
Розглянемо пристрій вступного щитка, що складається з:
- вбудованої затискної планочки, виготовленої з РВТ - матеріалів у вигляді пластмасового сировини, мають високі ізоляційні властивості при великій механічної витримці;
- щитової кришки з кожухом зажимного характеру і електропроводів. Подібна конструкція закриває область клем, виготовлену з полікарбонатного речовини прозорого вигляду;
- підстави щитка. У виготовленні використовується матеріал з полікарбонату і скловолокна. Вихідні та вхідні отвори кабельної конструкції споряджені прокладками.
Види ввідних щитків
Ввідні щитки поділяють на:
- вбудовані;
- навісні.
Зупинимося коротко на перевагах кожного варіанта щитової конструкції.
Щиток вбудованого типу відрізняється трудомісткими властивостями в момент настановних робіт. Основним плюсом подібного щитка є естетичність зовнішнього вигляду. Конструкція відрізняється акуратністю, без випинання з стінового простору. Монтаж подібних вступних щитків необхідний для житлових будинків, офісних будівель, підприємств. Матеріалом для виготовлення стало пластичне речовина, основною властивістю якого стала непроводімость електрики.
Навісна типологія представлена візуально у вигляді шафки з залізного чи пластикового речовини. Його призначення - приховування відкритої проводки. Має сферу застосування в будь-якому приміщенні. Установка відрізняється легкістю і простотою.