Кількість
|
Вартість
|
||
|
Композитні опори освітлення: види, особливості, переваги вибору
Останнім часом питання якості вуличного освітлення особливо гостро обговорюється. У зв’язку з цим на вулицях масово почали покращувати джерела відтворення світла, стовпи й опори, на які вони кріпляться, а також безпосередньо полотна вуличних переходів. А все тому, що за низького рівня видимості на даних об’єктах часто виникають аварії та непередбачувані ситуації. Композитні опори освітлення — гідне рішення для джерел світла найрізноманітнішого типу, завдяки яким можна значно поліпшити рівень видимості.
Освітлення доріг залежить від безлічі чинників. Не останню роль відіграє правильно підібраний розмір відповідних опор. Наприклад, якщо стовпи освітлення мають некоректний розмір, навіть найкращі світлодіодні ліхтарі не зможуть якісно виконувати своїх функцій. Тому в нашій статті ми розповімо вам про види композитних опор освітлення, назвемо їхні головні переваги, ознайомимо з різними колірними варіантами такого обладнання й підкажемо, де його можна купити максимально вигідно!
Головні види композитних опор для освітлення
Існує кілька основних типів даного обладнання, серед яких варто виділити три основних:
- прямостійні (звичайні);
- фланцеві;
- з технологічним люком.
Прямостійні опори освітлення мають досить примітивну конструкцію. Їх вкопують у заздалегідь підготовлений котлован. Після цього такі композитні опори освітлення для фіксації заливають бетонною сумішшю.
Другий варіант обладнання може встановлюватися двома способами. У першому випадку воно ставиться в підготовлений заздалегідь котлован. Це нагадує встановлення прямостійних опор, але має деякі відмінності. Наприклад, на якість фундаменту, яким будуть заливати котлован, впливає місце встановлення й середовище експлуатації стовпів.
У другому випадку композитні опори освітлення ставляться на гвинтову палю. Вона може бути саморізного або лопатевого типу. Таке обладнання можуть закручувати вручну (якщо відповідна паля для вуличних опор має невеликий розмір: до трьох метрів) або за допомогою спеціальної техніки.
Останній вид композитних опор освітлення відрізняється високою герметичністю. Завдяки цьому простір внутрішньої частини стовпа надійно захищається від механічних і погодних впливів.
Видимі переваги використання композитних опор для освітлення
Популярність даних механізмів, на які встановлюються джерела освітлення на вулицях і уздовж паркових доріг, виникла неспроста. Таке обладнання має безліч істотних переваг, серед яких варто зазначити:
- стійкість перед корозійними процесами;
- стійкість до деформації та пружність (стовпи витримують значні пориви вітру й не ламаються);
- високий рівень безпеки (паркові опори освітлення не проводять електричний струм, а завдяки своїй структурі, у яку не входить метал, не несуть сильної небезпеки під час зіткнення із машиною);
- екологічність (до їхнього складу входять винятково безпечні речовини як для навколишнього середовища, так і для людей);
- легкість (навіть найвищі стійки мають мінімальну вагу, яка становить не більш ніж сорок кілограмів);
- необхідність у мінімальному обслуговуванні (такі вироби не вимагають додаткової обробки для збереження їхніх основних якостей);
- тривалий термін експлуатації (за умови дбайливого догляду композитні опори зможуть якісно функціонувати не менше п’ятдесяти років).
Монтаж такого міського освітлення проходить максимально швидко й дешево. З ним зможуть легко впоратися два оператори, і немає потреби викликати відповідну монтажну техніку. Водночас сам процес встановлення такого устаткування займає мінімальну кількість часу й не вимагає додаткових грошових витрат.
Колір опор композитного освітлення
З усього перерахованого вище раніше стає зрозуміло, що даний вид стовпів із часом повністю витіснить стандартні вироби з бетону й дерева. На тривалість служби композитних опор для освітлення більше впливає матеріал, з якого вони виготовляються. Найчастіше це або базальтопластик, або скло.
Тому зовнішній вигляд і дизайн даних виробів із кожним днем стає все більш актуальним. Існує безліч варіантів декорування даних пристроїв. Їх можна покрити будь-яким відтінком смоли, нанести фінішний шар гелькоута або спеціальну декоративну плівку. Також останнім часом особливою популярністю почали користуватися композитні стовпи, у середині яких розташовується додаткове джерело освітлення. У такий спосіб видимість стовпа в темний час доби підвищується в декілька разів.
Завдяки текстурі й особливостям будови опори композитного освітлення можуть мати будь-який дизайн. Підібрати або створити унікальний його варіант абсолютно неважко. Найкраще комбінувати такі опори зі світлодіодними джерелами освітлення.
Вибираємо композитні опори освітлення
Сьогодні придбати подібні вироби дуже просто. Не варто відмовляти собі в можливості поліпшити проєктне освітлення, почніть вибирати композитні опори прямо зараз! Головне — зверніть увагу на такі їхні характеристики, як:
- висота;
- тип монтажу;
- бренд виробника.
Здебільшого композитні опори освітлення мають висоту від шести до дванадцяти метрів. Вибирати варто, відштовхуючись від особливостей місцевості, де вони будуть встановлюватися. Про тип монтажу таких виробів ми вже розповідали раніше, тому не будемо загострювати на цьому вашу увагу зараз. Лише зазначимо, що даний показник також передусім залежить від навколишнього середовища.
Одним із найбільш популярних брендів, який займається виготовленням композитних опор освітлення, є Alumast. Його вироби відрізняються надійністю, легкістю і високою якістю. Продукція Alumast була відзначена безліччю нагород і має знак європейської якості.
Купити опори освітлення різних видів ви зможете в інтернет-магазині stolb.com.ua. Ми гарантуємо доступні ціни, гідний асортимент продукції та високий рівень обслуговування. Якщо виникли питання — звертайтеся до наших менеджерів!