Коли дизайнер створює проект будинку, квартири, офісу, він показує лише видиме. Але приміщення можна порівняти з айсбергом, де нам видно тільки частину від всього колосального обсягу. Так і з освітленням. Ми включаємо світло і бачимо світильники, світло. Але їх роботу забезпечує точна, злагоджена система, що складається з безлічі компонентів, побудована за складними розрахунками. Це все і показує електричний проект освітлення.

Частина обов'язкової документації

Оскільки освітлення є фрагментом загального електроланцюга споруди, воно також має бути включено в пакет проектних документів. Вони оформляються відповідно до діючих вимог до документації, несуть в собі всю необхідну інформацію.

Ми розуміємо, що відсутність таких документів, їх неправильне складання - серйозне адміністративне порушення з боку забудовника або власника будівлі, керівника підприємства. Ми не просто підготуємо такий проект, але і оформимо його правильно. Вам не доведеться боятися штрафів або інших санкцій з боку органів енергонагляду.

Що входить в проектні документи?

Електричний проект освітлення - це пакет документів, де обов'язково повинні бути:

  • Пояснювальна записка із загальним описом об'єкта і поставлених завдань перед освітлювальної системою;
  • Детальні технічні умови. Сюди входить опис типу електричного кола, розміри будівлі і території (для вуличного освітлення), вимоги до освітленості поверхонь і т. Д .;
  • Світлотехнічні розрахунки. Вони дозволяють в точності дотриматися всіх вимог, прописаних в державних нормативах;
  • Принципова схема ланцюга електроживлення майбутнього освітлення. Вона складається на основі розташування точок опор та встановлення світильників з урахуванням правил електробезпеки;
  • Кабельний журнал, повна специфікація всього використовуваного обладнання та матеріалів.

Переваги проектування нашою компанією

Такий проект - незамінна інструкція для бригади монтажу. Ми не залишаємо без уваги жодної деталі, оскільки в питанні якісного освітлення не може бути дрібниць, немає місця неточностям.

Завдяки нашому проекту ви:

  • Не будете боятися перевірок органів пожежної безпеки та енергонагляду;
  • Отримаєте точний і повний перелік всіх необхідних матеріалів, яких гарантовано вистачить для монтажу освітлювальної системи на об'єкті;
  • Ваше освітлення буде енергоефективним, максимально продуманим, що принесе додаткову економію коштів.

На рахунку нашої компанії десятки спроектованих і реалізованих систем освітлення. До ваших послуг не лише глибокі знання і високий професіоналізм, а й великий досвід вирішення типових і нестандартних завдань з проектування. Ми не просто готуємо пакет документів, а й супроводжуємо вас на кожному етапі створення сучасної системи освітлення будь-якої складності на всіх об'єктах.