Очікування і реальність - як часто не збігаються ці поняття! Коли на словах все здається таким яскравим і барвистим, на ділі це може виявитися досить пересічним, нудним і навіть неякісним. Але ми любимо приємні сюрпризи, тому прагнемо побачити те, що ще не створили. Візуалізація інтер'єрного освітлення - можливість разом зазирнути в майбутнє і змінити його.

Візуалізація інтер'єрного освітлення

Кому це потрібно?

Без попередньої візуалізації не обійдуться дизайнери, господарі приміщення. Недостатньо тільки провести розрахунки - вони допомагають визначитися з місцем і потужністю. Але якщо важлива естетика, врахування смаків і уподобань, потрібно моделювання.

  • Для офісних і навчальних приміщень. Це не тільки навчальний і робочий простір, але і частина іміджу компанії, ВНЗ, школи. Крім дотримань санітарних норм і вимог охорони праці, хочеться продовжити корпоративний стиль в кожній дрібниці. Це створює дух єдності, нерозривності ідей, особливу культуру. У підсумку співробітники, учні пишаються своїм місцем, а клієнти, партнери та інвестори бачать в компанії злагоджений, надійний механізм;
  • Для громадських місць, адміністративних відділів. Питання в комфорті відвідувачів і іміджі держави, яка піклується про громадян. Комунальні підприємства стали все більше уваги приділяти не тільки функціональності, але і естетиці всіх об'єктів. Візуалізація майбутнього освітлення в цьому випадку необхідна;
  • Для місць відпочинку і розваг, зон очікування салонів краси, лікарень, СПА-центрів та т.д. Тут немає суворих норм і вимог, за винятком обмежених ділянок, де знаходиться персонал. На перший план виходить привабливість і атмосферність. Іноді доводиться розглядати декілька концепцій, щоб вибрати ідеальну;
  • Для житла. Тут ми зводимо в єдину симфонію функціонал, стиль, варіабельність. Домашнє освітлення повинно легко регулюватися під настрій і потреби, бути зрозумілим і простим у використанні. Але друга місія освітлення в будинку - створення єдиного образу із загальним дизайном, доповнення його ідеї.

Ми знаємо, наскільки велику роль відіграє освітлення, тому до моделювання ставимося як архітектори - зодчі світла.

Як ми працюємо?

Все починається з моделі інтер'єру. Ми рекомендуємо працювати з тривимірними проектами. Це дозволяє представити вам максимально точно нову картину, ви немов заглянете в майбутнє через призму наших візуалізацій.

  • Збираємо інформацію про приміщення та освітлення. Ми самі можемо для вас спроектувати світло в будь-якій будівлі;
  • На базі зібраної інформації будуємо модель за допомогою сучасного програмного забезпечення. В облік береться і тип світильників, і їх потужність, і характер розташування;
  • Ви отримуєте кілька проекцій і тривимірне зображення майбутньої кімнати. За допомогою спеціального редактора ви зможете подивитися на неї під різними кутами, спробувати регулювати освітлення, «походити», роззирнутися.

Такий спосіб не тільки цікавий, але і ефективний. Він дозволяє до початку робіт побачити зони освітлення, які хотілося б змінити, взяти інший світильник, поміняти трохи стиль. Причому такі правки не будуть коштувати нічого, і часу витратять мінімум.

Ми пропонуємо вам раціональний крок, який не тільки приносить вигоду, а й робить будь-яке приміщення досконалим, представляє його в правильному світлі у всіх сенсах.