Знайома ситуація, коли ви уявляєте ідею дизайну, її вигляд, але після реалізації виявляється далекою від очікувань? Нам - ні, ми вміємо візуалізовувати ідеї до того, як почнемо закупляти обладнання. Тепер з нашою допомогою і ви зможете не тільки отримати якісний проект архітектурного освітлення, а й побачити фасад в прямому сенсі в новому світлі ще до початку робіт.

Навіщо потрібна архітектурна підсвітка?

Дійсно, для чого витрачати час, кошти? Досить поставити на пару ліхтарних стовпів більше. Їх світла вистачить для підсвічування дороги і фасаду. Але такі доводи розлітаються в пил, побачивши наші проекти.

Грамотно сплановане освітлення творить чудеса:

  • Гра світла, тіні дозволяє по-іншому побачити роботу архітектора, підкреслити нове прочитання послання, вкладеного в малюнок фасаду;
  • Будівля повністю перетворюється, набуває особливого шику, монументальність. Це цінно для театрів, концертних залів, виставкових центрів;
  • Світло дозволяє створити потрібну атмосферу. Без ефектного освітлення бізнес-центри, торгово-розважальні комплекси, ресторани, кафе і магазини стануть нудними, їх просто перестануть помічати перехожі;
  • Пам'ятники архітектури зберігають свою привабливість для туристів і просто цінителів музики, застиглої в камені;
  • Це освітлення змінює і будівлю, і прилеглу територію. Створюється острів світла в оксамиті ночі - прекрасна перлина будь-якого міста.

Звичайно ж, це і поліпшення загальної видимості біля об'єкта, підвищення параметрів особистої та громадської безпеки громадян.

проектування архітектурного освітлення церкви

Переваги та особливості процесу візуалізації

Все починається з розробки проекту. Ви приносите нам ідею, ми її перетворимо в креслення, плани, схеми. Але дивлячись на них неможливо точно уявити собі практичний підсумок роботи. Підсвічування в архітектурі, хоч і має свої канони, відрізняється більшою демократичністю, ніж освітлення доріг. Тому і варіантів тут більше. Якщо ми вам пояснимо їх різницю на пальцях, ви навряд чи зрозумієте. Але візуалізація все змінює.

За допомогою сучасних програмних засобів і нашого професіоналізму ви зможете побачити точну модель свого об'єкта, але вже з тим освітленням, яке передбачає розроблений проект. Якщо щось захочеться змінити, то ми все зробимо на ваших очах.

Це дозволяє оцінити переваги проектування з візуалізацією:

  • Видно, що вийде на практиці. Можна подивитися на будівлю під різними кутами і оцінити всю картину;
  • Економія бюджету. Зміни, що вносяться до макет, безкоштовні. Це вигідніше, ніж, наприклад, заміна світильників або опор вже після монтажу;
  • Чи не витрачаєте час на перероблення проекту в процесі реалізації (або після).

Усі найяскравіші, найкращі роботи нашої компанії також були реалізовані спочатку в віртуальному просторі, погоджені із замовником, відредаговані і тільки потім реалізовані. Давайте разом доведемо і вашу ідею до досконалості перед втіленням в життя!