Теми, близькі до спорту, завжди нас заряджали. Ми щиро переймаємося духом такого об'єкта, працюємо з азартом. Тому велике задоволення нам приніс проект в Полтаві: біля відомого стадіону «Ворскла» для ДЮСШ ім. І. Горпинка побудували тренувальне футбольне поле. Це повністю реконструйоване старе поле без покриття, де тренуються вихованці ДЮСШ. До цього року хлопці грали на ґрунті з гранвідсіву - зернистим наповнювачем з дрібної гранітної крихти.

Міська влада вирішила дати найкраще - дітям, і оновили футбольне поле. Нас запросили зайнятися освітленням оновленого майданчика. Ми багато уваги і раніше приділяли розробці освітлювальних рішень для спортивних об'єктів різних типів і масштабів. Але це - завдання «із зірочкою», адже поруч знаходиться красива, професійна арена «Ворскла». Нам хотілося виглядати гідно на цьому тлі і в якості, і з естетичної позиції.

Перед нами постали такі завдання:

Ми негайно приступили до роботи, адже поле перетворювалося дуже швидко.

З опорами довго думати не довелося - для даного проекту ідеальним рішенням стали алюмінієві опори Rosa. Незважаючи на високу вартість, вони вважаються економним рішенням в довгостроковій перспективі. Їх термін служби в рази більший, ніж у звичайних оцинкованих опор, а виглядають вони дуже стильно і достойно навіть на тлі «Ворскли», доповнюючи її і підтримуючи імідж.

Світильники вибрали OPPLE. Ці прожектори розраховані саме на масштабні об'єкти, що потребують потужних рішень. Вони відомі по всьому світу перш за все як постачальники освітлювального обладнання для промислових і спортивних споруд. До того ж, вони використовують в своїх прожекторах світлодіодні лампи, що робить їх довговічними і дуже економними.

В результаті підрядники отримали детальний проект і все необхідне обладнання. У комплект поставки, крім опор та встановлення світильників, також входили кронштейни, розподільні щитки і інші необхідні компоненти. Монтажній бригаді залишалося тільки все зібрати і підключити.

Ми дуже раді, що нам пощастило приєднатися до проекту, націленого на розвиток підростаючого покоління. Спорт - це фізичний і емоційний гарт, тренування характеру. Ми впевнені, що хлопчаки, які відіграють сьогодні на малому полі, скоро вийдуть і на великий стадіон.