Співпраця з лідерами - це не тільки новий пункт в портфоліо, але і заряд енергії успіху, зростання, розвитку. Ми із задоволенням працюємо на таких об'єктах - це дозволяє нам продемонструвати свій потенціал і можливості. Так було і з новим проектом «Volvo Construction Equipment» для офіційного дилера компанії в Україні - ETS Group. Тут були представлені моделі EC300DL та EC200DL, що надійшли в країну зовсім недавно.

У таких великих компаній є характерна риса: вони не просто піклуються про себе, але покращують все з чим стикаються. Нам доручили організувати освітлення на майданчику нового об'єкта для дилера автоконцерну і на дорозі біля нього.

Проект був «під ключ»: ми самі виконували проектування, поставку обладнання, монтаж. Такі завдання нам подобаються тим, що здійснюється безперервний контроль над реалізацією всіх етапів. Ми впевнені в якості та оригінальності обладнання, його відповідність технічним умовам. Так само і з монтажем - ми знаємо всі тонкощі самого проекту, бачимо готовий об'єкт. В результаті робота виконується набагато швидше і гарантовано якісно.

Вибираючи обладнання, ми зупинилися на:

  • Оцинкованих опорах вуличного освітлення Europoles. Це економне, але ефективне рішення, здатне забезпечити потрібну міцність і довговічність без великих витрат. В даному випадку простого дизайну було досить;
  • Вуличному консольному світильнику Schreder Teceo. Продукція цього бренду стала символом якості та надійності. З огляду на те, що обслуговування таких світильників - завдання складне через висоту, ми використовували конструкції, які не потребують частого ремонту.

Ми запропонували рішення, яке відповідало концепції проекту: надійно, довговічно, продуктивно.

Підсумок повністю задовольнив нас і замовника. Ми запропонували міцне, енергоефективне, безпечне і довговічне рішення. Гарне освітлення дозволяє проводити презентації при будь-якому рівні природного світла, у вечірній і навіть нічний час. Всі конструкції сертифіковані, відповідають будівельним нормам і вимогам безпеки. За рахунок вибору якісного обладнання вся система освітлення вимагає мінімального обслуговування, на неї видається гарантія.

Ми знаємо, як важливо представити проект в кращому світлі і робимо це для кожного свого замовника!