Що ви відчуваєте, коли співпрацюєте з найкращими?

Які будуть очікування, якщо вам доведеться взяти участь у розгортанні дійсно казкового проекту?

Як ви поставитеся до співпраці з командою дизайнерів світового рівня?

Нам знайомі ці пошуки, хоча описати їх дійсно важко. Це суміш натхнення, амбіцій, радості, приємного хвилювання. Це ще усвідомлення, що наш рівень визнається не лише в межах рідної країни.

Нас приємно схвилювало і надихнуло завдання, яке потрібно було вирішити на фабриці «Рошен». Це підприємство добре відоме в Україні та за його межами не лише своєю продукцією. Керівництво компанії завжди намагається більше спілкуватися зі звичайними користувачами, проводити цікаві екскурсії як для дітей, так і дорослих. Тому важливо створити відповідну для візитів атмосферу, імідж, дізнатися в будь-який час доби, і освітлення у цьому питанні грає не останню роль.

Концепція системи вуличного та фасадного освітлення входить в підтримку балансу між казкою та духом майбутнього. Розглянути цей дизайн варто з двох позицій:

  • Вдень. Вуличне освітлення не потрібне, але важливе, щоб опори та світильники не порушували гармонії простору;
  • Вночі. Тепер має значення все: висота, форма, температура, якість. У сукупності опори та світильники формують єдиний малюнок, створюють атмосферу, стають важелем повного перетворення.

Освітлення та ландшафтний дизайн - Lucas Goy - les éclaireurs. Цей напис говорить про те, що проект реалізований дизайнерським колективом, відомим на міжнародному рівні. Лукас Гой - провідний дизайнер компанії «les éclaireurs», яка займається проектуванням освітлення. Вони позиціонують себе як художники та архітектори світу. Їхні роботи - це втілення казкових снів, наприклад, як світ може здаватися відчутним, об'ємним.

Для того, щоб казка склалася в реальності, недостатньо визначити концепцію та створити схему. Важливо бути впевненим у якості обладнання. Тут використовувались найкращі види та моделі сучасних світильників:

  • Bega. Це бренд світового рівня з вузькою спеціалізацією. Зосередженість на одному сегменті дозволила їм довести свої конструкції до вдосконалення. Вони в списках лідерів галузі промислового та зовнішнього освітлення;
  • We-ef. Продукція цієї компанії не тільки активно впроваджує передові технології. Вони особливу увагу звертали на розробки моделей, яким не страшні ні які погодні умови. Їхня продукція, не втрачаючи естетики, здатна роками служити під перепадами температур, прямим сонячним світлом, поривами вітру, оледеніннями;
  • Shreder. Коли якість та надійність стають основними характеристиками будь-якої продукції бренду, він просто неминуче стає одним з лідерів. У цій компанії свій почерк у дизайні, що робить їх затребуваними;
  • Wila. Цей бренд допомагає вирішити складні художні завдання. Незважаючи на меншу популярність, його люблять дизайнери за свіжість та нестандартність рішень. При цьому якість не страждає;
  • Kkdc. Ще один метод вирішити нестандартні дизайнерські завдання при освітленні фасаду та території.

Щоб все це було надійно закріплене та прослужило максимально довго, були вибрані опори освітлення ROSA. Вони не тільки досить довговічні, але і своєю естетичністю доповнюють світильники, створюючи завершену картину.

Ми пишаємося, що прийняли участь у роботі над цим проектом. Бачити, як лампа за лампою запалює казку, як змінюється простір у променях освітлення - це той момент, для якого ми працюємо зараз і не залишимо свій напрямок в майбутньому.