Міста, вулиці, бульвари надзвичайно красиві вночі, але особливо - мости. Це завдяки ліхтарям, які світяться, немов намистини, окреслюють контури конструкції. Але будь-яке обладнання потребує заміни. І справа не тільки в технічній несправності, але і моральному старінні. Нам довелося долучитися до вирішення завдання за таким оновленням.

Плюси нових технологій для бюджету і безпеки

Коли постало питання заміни світильників на мосту Вацлава Гавела і станції трамвая, вже не було сумнівів, що потрібно брати світлодіодні моделі.

Влада вже зуміла оцінити важливі для них переваги:

  • Відчутна економія коштів з міського бюджету на освітлення;
  • Швидка окупність поновлення, яка випливає з попереднього пункту;
  • Естетичний зовнішній вигляд нових світильників;
  • Можливість управління рівнем освітленості в залежності від часу доби, поточної потреби. Це вже крок назустріч розумним технологіям в міській інфраструктурі;
  • Хороший рівень освітленості і підвищення безпеки громадян в темний період доби.

При реалізації проекту на мосту, інженери прийняли рішення про встановлення світильників Schreder Teceo.

Перетворення витрат в актив

Саме з цього ми, як експерти, хотіли б представити обрані світильники. Компанія Schreder широко представлена ​​в нашому асортименті. Ми охоче пропонуємо їх продукцію, оскільки самі не один раз переконалися в її якості на практиці.

Уваги заслуговує і дизайн обраної моделі. Архітектори гармонійно вписали її форму в загальний ландшафт. У нічний час світильники виглядають ефектно і дають необхідний рівень освітленості, який потрібно для доріг такій завантаженості.

Незважаючи на те, що Schreder Teceo здаються досить дорогим рішенням, вони виявляються досить вигідним вибором:

  • Придатні до ремонту. У разі виходу з ладу електронного блоку або світлодіодного модуля їх легко замінити. При цьому не потрібний фахівець вузького профілю - впорається штатний електрик комунального підприємства;
  • Мають високий клас енергоефективності. Їх економія помітна вже в перші місяці експлуатації;
  • Довговічні і надійні. Крім гарантії від виробника (мінімум 3 роки), ми можемо підтвердити, що вони одні з найміцніших і стійких до пошкоджень і впливів.

Завдяки тісним зв'язкам з постачальниками, ми змогли надати світильники Schreder Teceo за прийнятною ціною і з гарантією від виробника. Нехай наша роль в цьому проекті не така велика, але це ще одне підтвердження того, що наші пропозиції вважають найкращим. Для нас це стимул рости, розвиватися, просувати на ринку країни передові і економічні технології. Це і економить кошти, і робить нашу країну ще прекраснішою.