Нам дуже приємно долучатися до проектів, які несуть величезну користь нашому суспільству та країні загалом.  І ось список завершених об'єктів поповнився ще одним завершеним об'єктом – стадіоном у Вишневому.

Перед нами стояло завдання розробити та реалізувати проект освітлення відкритого стадіону.  Потрібно було правильно розрахувати розташування точок освітлення, їхню висоту.  У своїй роботі ми керувалися Державними Санітарними Правилами та Нормами освітлення спортивних майданчиків відкритого типу, а також ДСП.

Такий підхід дозволяє забезпечити необхідну нормативну видимість на полі, гарний огляд із трибун, уникнути засліплення гравців та глядачів.  Крім точних розрахунків для досягнення цієї мети важливо правильно вибрати обладнання, враховуючи бюджет проекту.

Для його реалізації ми використали:

  • Мачти освітлення STOLB. У цьому випадку висоти стандартних опор було недостатньо для розміщення світильників.  Щогли нашого власного виробництва дозволили забезпечити досить високе становище, стійкість до навантаження вітру;
  • Світильники Ledvance. Це виробник зі світовим ім'ям, який займається виготовленням та постачанням світлового обладнання для різних систем освітлення: від звичайних побутових до складних розумних систем.

 Весь проект було виконано «під ключ».  Що це дало нашому замовнику?

  • Гарантія, що проект буде реалізований максимально точно;
  • Економія часу;
  • Немає потреби шукати субпідрядників для виконання окремих етапів робіт;
  • Економія коштів.

Такі проекти для нас це можливість популяризувати спорт, активний спосіб життя.  Крім того, ми показуємо, що вже сьогодні український ринок освітлювального обладнання здатний запропонувати конкурентне обладнання для освітлення різноманітних масштабів.  

Ми пишаємося тим, що можемо першими пропонувати сучасні високотехнологічні рішення, адаптовані під стандарти нашої країни.