Нестандартні проекти вимагають відповідних рішень. Коли ми впроваджуємо нові технології, може виявитися, що для вирішення поставленого завдання традиційних засобів недостатньо. А це означає, що потрібні ті, хто здатний згенерувати нове, нестандартне рішення - кращі професіонали. Тому наша допомога знадобилася на одному масштабному і дуже амбітному об'єкті зі звучною назвою «КІТ».

Характеристика комплексу

Йдеться про адміністративно-логістичний термінал «Київський інноваційний термінал», який належить компанії «Нова Пошта». Його можна з усією впевненістю протиставляти американському «Amazon» і за впровадженими технологіями, і за масштабами.

Сам термінал займає площу 23 900 кв. метрів. Тут розташовано 190 постановочних місць для навантаження і розвантаження автотранспорту, організовано комфортне тимчасове житло для водіїв. Комплекс оснащений автоматизованими лініями зі спеціальними сканерами, які дозволяють сканувати коди з будь-якого боку коробки і прискорюють обробку в рази. Чи варто говорити, що аналогів в Україні такого центру не існує.

Але це рішення виявилося настільки незвичайним і інноваційним, що для реалізації проекту знадобилося чимало специфічних компонентів, в тому числі світильники вуличного освітлення. В асортименті компаній, які підходять за якістю для такого проекту, моделей з потрібною специфікацією просто не виявилося.

Відповідальне завдання

Для забезпечення потрібних параметрів освітлення знадобилися специфічні світильники. Як джерело світла були обрані світлодіоди. Ми працюємо з ними ще з їхньої появи на ринку України і вже добре вивчили специфіку і переваги категорії. В даному випадку нам були важливі такі параметри:

• Довговічність. Вони володіють рекордним запасом годин роботи в порівнянні з іншими світильниками;

• Простота обслуговування, можливість заміни окремих блоків;

• Достатня яскравість.

Але важливо було не просто підібрати потрібну потужність, а розробити унікальні конструкції, які точно дозволяє реалізувати дизайнерські ідеї, а також забезпечити належний рівень освітленості на стоянці і під'їзних шляхах, по всій території терміналу. В цьому і полягала наша основна задача.

Просте, але ефективне рішення

У підсумку ми виконали наступне:

• Розробили концепцію і креслення нових світильників із суворим дотриманням державних будівельних норм і параметрів проекту терміналу;

• Виготовили прилади освітлення і доставили їх на місце монтажу.

У підсумку вся територія адміністративно-логічного комплексу «КІТ» освітлена якісно, ​​сам термінал виглядає відповідно до свого колосального потенціалу.

Кожен такий проект для нас - це можливість не тільки проявити себе, але і перевірити. З кожним нестандартним рішенням ми зростаємо над собою для того, щоб пропонувати своїм клієнтам тільки найкращі рішення задач будь-якої складності і амбітності.