Проливаючи світло на старі храми ...

Нещодавно команді stolb.com.ua довелося вирішувати цікаве завдання. Нам доручили спроектувати паркове освітлення для вірменської церкви в Одесі. Новий храм в ім'я Св. Григорія Просвітителя був закінчений в 1995 році, але до сьогоднішнього дня мав гідної підсвічування в темний час доби. Завдання просте і ясна: створити освітлення позбавлене різкості, що створює приємну напівтемряву, але зберігає достатній ступінь видимості і демонструє всю красу храму ввечері і вночі.
У проекті компанія stolb.com.ua використовувала обладнання:
опору з синтетичним покриттям ROSA S-30 W закінчення А. Одна з найпопулярніших моделей. Стильний дизайн і антикорозійне покриття послужать довгі роки. Невелика вага (25-26 кг) спрощує монтаж, а стійку основу діаметром 300 мм витримає всі погодні сюрпризи.
світильник світлодіодний ROSA OS-1 LED 3500K. Ступінь захисту оптичної системи IP 66 і корпус з нержавіючої сталі гарантують якісне освітлення в будь-якої пори року при температурі від -40 ° C до + 40 ° C. Різноманітність способів кріплення дозволяє втілити всі сміливі задуми дизайнера. Завдяки лінзі ROSA PMMA, типу світлодіода CREE XM-L2 проллється світло в найтемніші куточки.
парковий світлодіодний стовпчик ROSA Karin 900 Led 3500K, висотою 900мм. Без нього наш проект не вийшов би таким видовищним. Пристрій дає м'яке світло і ідеально підсвічує доріжки та алеї, надає м'якість обрисів будівлі. Лаконічність конструкції не приваблює на себе увагу, а сучасні матеріали надійно протистоять несприятливих погодних умов кліматичної зони.
Ми впоралися із завданням. Зовсім скоро парафіяни, жителі і гості Одеси побачать пишність архітектури храму в обрамленні сучасного паркового освітлення.
Більш детальну консультацію про моделях обладнання, технічних параметрах і процесі монтажу, реалізованих проектах і планах фірми розкажуть персональні консультанти сайту WWW.STOLB.COM.UA.