Будущее опор уличного освещения

Купівля оцинкованих ліхтарних стовпів актуальна практично для всіх власників приватних будинків. Потрібні вони на заправних станціях, паркінгах та інших місцях, де потрібне якісне освітлення. Перевага таких стовпів, перш за все, полягає в можливості установки точки світлового потоку на максимальній висоті. Якісна конструкція являє собою опору освітлення для можливості фіксації самого ліхтаря і акуратного підведення кабелю до нього. Для того щоб вибрати підходящий варіант, звертайтеся до перевіреного реалізатора - магазину Stolb.

Основні переваги оцинкованих опор освітлення
В процесі вибору зовнішнього ліхтарного стовпа варто пам'ятати про те, що товщина цинкового покриття повинна перебувати в районі 100 мкм. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на довговічність опори освітлення. Ліхтарний стовп, який не був схильний до подібної обробки, згодом буде вимагати більш якісного догляду і, відповідно, вийде з ладу набагато швидше. До інших переваг застосування даної технології можна віднести наступні:

- можливість протистояння зовнішнім несприятливим факторам. У зв'язку з цим оцинкована опора освітлення може бути використана в будь-якій кліматичній зоні з будь-яким рівнем опадів і кількістю сонячних днів. Також варто відзначити, що оцинкована опора освітлення стійка до згубної діяльності комах, а також різних мікроорганізмів;
- універсальність в плані галузі використання. Металеві опори освітлення можуть бути використані в якості конструкції для вуличних стовпів, флангштоков, а також спеціальних конструкцій. У зв'язку з цим оцинковані опори освітлення застосовуються не тільки на приватних територіях, а й у багатьох громадських місцях. Як приклад можуть служити парки, різні алеї, сквери, і навіть магістралі;
- можливість вибору розміру, форми і дизайну стовпа. Завдяки сьогоднішньому різноманітності ринку, потенційному покупцеві досить лише задати необхідні параметри і замовити виконання відповідних опор зовнішнього освітлення. Крім того, можна зупинитися на потрібному діаметрі конструкції, розмірі фундаментальної частини і вазі опори освітлення. Найважливіше - звернутися до професіоналів;
- виготовлення з міцного матеріалу. Таким чином, забезпечується можливість установки світильників і проводів із практично будь-якою вагою. Для досягнення такого результату в складі опор зовнішнього освітлення має знаходитись виключно високоякісна сталь. Проте, існують технології з умовою застосування алюмінію, чавуну або пластику.
Вартість металевої оцинкованої опори освітлення буде розраховуватися в залежності від її габаритів, особливостей дизайну і матеріалів, які знаходяться в складі. У разі використання продукції компанії Europoles вам гарантовано якість будь-якого здійснюваного замовлення. Доставка опор освітлення може здійснюватися по території всієї України. Ознайомитися з асортиментом більш детально можна в магазинах компанії в Києві, Львові, Одесі та Харкові.

Технології обробки опор освітлення цинком
Завдяки тому, що металеві стовпи освітлення не вимагають частої фарбування і в цілому володіють пристойними антикорозійними властивостями, вони з кожним днем ​​набирають все більшої популярності серед населення. Процес оцинкування опори може здійснюватися по-різному. Тут мається на увазі так зване холодне і гаряче оцинкування. Основна різниця полягає в тому, що в першому випадку покриття наноситься на металеву конструкцію, а в другому - сама конструкція занурюється в гарячий цинк.

 

Головні особливості гарячого цинкування опор:

потенційна опора освітлення занурюється в рідкий цинк, температура якого сягає 460 ° С. У цьому випадку покупцеві гарантована надійний захист від впливу корозії, а також багатьох зовнішніх несприятливих чинників;
в результаті занурення на зовнішньому шарі оцинковані опори формується сплав металу, в результаті чого конструкція захищена набагато краще (в порівнянні з пластиковим покриттям або звичайним фарбуванням);
опори освітлення, схильні до гарячого цинкування, можуть використовуватися не тільки на території приватних маєтків, а й в промислових зонах. Оскільки в цих місцях зазвичай спостерігається високий рівень концентрації корозійних процесів, оцинковка металевих виробів тут просто необхідна.
У зв'язку з цим замовлення якісних опор освітлення, схильних до холодного або гарячого цинкування, - це зручність користувача. В процесі виготовлення виробів майстрами Europoles застосовуються виключно безпечні технології, завдяки чому компанія користується довірою серед сотень задоволених клієнтів. Магазин Stolb дотримується лояльної цінової політики, у зв'язку з чим вартість на кожну деталь є однією з найбільш низьких на ринку. Також клієнтів приємно здивує простота оформлення замовлення і швидкість доставки в будь-який регіон України.

Компанія Europoles - лідер з виробництва опор освітлення на Європейському ринку


Досвід німецької компанії Europoles налічує сотні завершених проектів по виготовленню опор освітлення для доріг, вулиць і скверів. Успіх команди полягає в використанні виключно перевірених матеріалів, зокрема - металів. Також варто відзначити високу якість обладнання, за допомогою якого виготовляються металеві опори зовнішнього освітлення. В цілому продукцію Europoles можна охарактеризувати наступним чином:

В процесі виготовлення майстер чітко слідує кресленням для того щоб врахувати абсолютно всі вимоги клієнта. З іншого боку, співробітники Europoles готові надати слушні рекомендації щодо формування металевих опор освітлення для будь-якого випадку.
Для того, щоб навантаження розподілялося рівномірно, компанією застосовуються спеціальні технології по створенню оцинкованого металу. В результаті у користувача практично немає обмежень щодо вибору освітлювальних елементів, проводів щодо ваги.
Візитна картка компанії Europoles - мінімалістичний стильний дизайн. Це ще одне підтвердження проходження передовими європейськими технологіями. З іншого боку, кожен користувач зможе знайти в каталозі то дизайнерське рішення, яке підходить саме йому.
Процес створення металевої оцинкованої опори освітлення має на увазі реалізацію всіх необхідних етапів, а також дотримання техніки безпеки. Тут мається на увазі знежирення поверхні за допомогою спеціальних розчинів, введення емульгаторів або поверхнево-активних речовин, посилена промивка опор, флюсування. Далі, необхідна реалізація процедури зниження поверхневого натягу сплаву цинку.
Завдяки ретельному слідування виробником всім необхідним приписами опора освітлення має невелику вагу, і при цьому характеризується стійкістю. Обов'язково враховується спосіб підведення кабелю, який буде використовуватися.
Компанія Europoles не просто постачає міцні оцинковані опори освітлення, але і створює всі умови для безпечної експлуатації елементів електроосвітлення. Одна з незмінних характеристик цієї компанії - довговічність кожної виробленої опори. Магазин Stolb робить все для того, щоб бути ближче до клієнтів, в зв'язку з чим служба доставки досить громіздких товарів залишається на високому рівні. Вас приємно здивує не тільки якість отриманих опор освітлення, але і якість обслуговування.