Хороший спеціаліст відмінно знає свою справу. Кращий - завжди вдосконалюється. Тому ми навіть в найгірший час знаходимо спосіб підвищувати свій рівень, рости, щоб пропонувати клієнтам передові рішення.

І ось, напередодні новорічних свят наша компанія освоїла нову технологію - тепер ми пропонуємо проекти, реалізовані за технологією BIM проектування. Це принципово новий рівень в проектуванні, який передбачає інформаційне моделювання будівлі (Building Information Modeling).

Що це означає для наших клієнтів?

  • Скорочення витрат на будівництво і експлуатацію до 30%;
  • Реалізація проекту проходить швидше на 50%;
  • На саме проектування йде також удвічі менше часу;
  • На 90% скорочуються терміни координації та узгодження.

Як це можливо? З використанням передових технологій проектування та інформаційних, програмних інструментів для цього.

Проектування BIM - це не пачка креслень та іншої документації, не тривимірна візуалізація зовнішнього вигляду і інтер'єрів. Тепер це точна цифрова копія об'єкта в просторі і навіть часу. Він створюється вже не тільки для передачі будівельникам і оформлення дозволу. Тепер ви отримуєте точну, детальну і максимально виважену цифрову модель, де враховуються матеріали, характер експлуатації, її тривалість, виробники всіх деталей, спроектовані всі комунікації. Більш того, ви можете з цієї моделі отримати будь-яку інформацію про об'єкт в тій формі, яка вам потрібна.

Це той рівень, який повинні отримувати наші клієнти. Та якість, яку потребує будівельна галузь і ніша проектування.

Ми вдячні авторизованому центру навчання Autodesk за цікавий і дуже ефективний курс «AUTODESK REVIT 2021 ESSENTIAL», а також за співробітництво і допомогу в переході до нової технології роботи. Коли зустрічаються дві професійні команди, обов'язково виходить щось вартісне, потужне. Сьогодні це - новий рівень проектування для кожного клієнта нашої компанії, можливість супроводжувати об'єкт від концепції і до моменту завершення експлуатації, зносу, вивезення сміття.

Тепер ми з впевненістю можемо сказати, що ми з вами поруч в будь-який момент розробки проекту і використання об'єкта.