Парковые светодиодные светильники Rosa 1Парковые светодиодные светильники Rosa 2Парковые светодиодные светильники Rosa 3

Паркові світильники й вуличні ліхтарі "Роса" – вдалий вибір для якісного освітлення скверів, парків, садів, літніх терас та будь-яких інших відкритих майданчиків. Вони використовуються як вдома, так і в різноманітних закладах: кафе, ресторанах, готелях. А все тому, що таке освітлення поєднує в собі відразу дві функції: дарує приємне м'яке світло у вечірній час та виступає вдалим акцентом ландшафтного дизайну.

Парковые светодиодные светильники Rosa 4Парковые светодиодные светильники Rosa 5Парковые светодиодные светильники Rosa 6

Представлені паркові світильники Rosa на українському ринку вже понад 15 років. Однойменний бренд поставляє світлотехніку для державних підприємств, освітлення доріг, парків та навіть адміністративних об'єктів. Всі вуличні ліхтарі "Роса" на 100% відповідають стандарту EN й мають декларацією СЕ. Це гарантує їхню довговічність, безпечність, безперебійну роботу.

У паркових світильниках компанії ROSA використовували безліч різноманітних рішень для оптичних систем:

 • в класичних світлодіодних світильниках (ATLANTIS LED, OS-11 LED, ELBA LED) використовувалися розсіювачі, виготовлені з високотемпературного полиметилметакрилату (РММА). Цей матеріал забезпечує зниження засліплення й класичний зовнішній вигляд світильника;

 • на додачу до стандартного параметра освітлення – напруги – паркові світильники "Роса" можуть володіти різними відтінками світла: теплим, холодним, нейтральним. Колір освітлення відповідає за створення необхідної атмосфери. Як параметр він вимірюється в Кельвінах (К);

 • сучасні вуличні ліхтарі Rosa (MIRA LED, MIZAR LED, DROP LED) використовують системи лінз різних конфігурацій: симетричні й асиметричні. Це гарантує ефективне розсіювання світла;

 • абсолютно всі світлодіодні світильники Rosa оснащені захистом від перенапруги (до 15 імпульсів при 10 Кв) та мають сучасні джерела безперебійного живлення Philips Xitanium й Osram 4DIM з широким набором функцій (регулювання струму, програмовані профілі, підтримка світлопередачі);

 • паркове освітлення “Роса” має інтерфейс DALI: може підключатися до контролерів автономного типу та повноцінних систем управління, які обмежують енергоспоживання. Правильний контроль потужності дозволяє заощадити на електроенергії до 40-70%.

Завдяки технічній досконалості та великій різноманітності садово-паркових ліхтарів бренду, ви можете підібрати оптимальний варіант під будь-які потреби: навіть освітлення власної тераси та пожвавленої міської дороги.

Паркові світильники Rosa ("Роса"): екскурс по асортименту освітлення

Все розмаїття освітлювальних приладів "Роса" ділиться на:

 • Вуличне паркове освітлення – ліхтарі, які кріпляться на стовп й зустрічаються біля доріг загального користування, в парках та скверах. Наділені середньою потужністю (до 150 Вт), компактним розміром.

 • Світлодіодні світильники для освітлення парків та будь-яких інших відкритих територій. Наділені високою потужністю, працюють з урахуванням сучасних технологій (розсіювання світла, автоматичне керування).

 • Прожектори – один з найпотужніших типів освітлення. Гарантують направлений світловий потік, тому підійдуть для підприємств, автостоянок, громадських об'єктів.

За типом розміщення, парковий ліхтар може бути настінним, підвісним, вбудованим й грунтовим. Настінні світильники Rosa монтуються до фасаду, часто використовуються як декоративний об'єкт. Підвісні кріплять на поперечній балці або стійці. Це – оптимальний варіант для локального підсвічування.

Вбудовані садово-паркові світильники – те, що треба для бордюрів, стін. На дорожньому покритті їх застосовують для підсвічування розмітки. Останній, ґрунтовий варіант, фіксується в землі за допомогою щупів. Оптимальний для клумб, газонів.

Вибираємо освітлення правильно: садово-паркові світильники "Rosa" для різних цілей

Розібравшись з основними видами ліхтарів від однойменного бренду, визначимо найважливіші критерії вибору. Отже, щоб купити парковий світильник, й залишитися задоволеним купівлею, зверніть увагу на:

 • Тип пристрою (найпоширеніші перераховані вище).

 • Потужність освітлення (вимірюється в Вт).

 • Колірну температуру (відтінок світла).

 • Призначення світильника (декор, класичне підсвічування, дорожня розмітка й так далі).

 • Зручність в експлуатації, період роботи, гарантійний термін служби.

 • Наявність декларації СЕ.

Також хороший ліхтар для вулиці повинен бути стійким до зовнішніх впливів: вологи, спеки, морозу, ультрафіолету, вітру. Це забезпечується завдяки міцному й герметичному корпусу. В іншому випадку виріб буде погано переносити зміни погоди, вимагаючи демонтажу на зиму.

Які паркові світильники кращі: світлодіодні Rosa або класичні газорозрядні

Головний "конкурент" звичних вуличних ліхтарів газорозрядного типу – це парковий світлодіодний світильник. Застосування LED-технології дозволяє досягти маси переваг, серед яких:

 • Економічність (споживають до 40-50% менше електроенергії, ніж класичні).

 • Використання різноманітних налаштувань для поліпшення освітлення, широкий спектр опцій.

 • Можливість вбудованого захисту від перенапруги.

Паркові світлодіодні світильники "Роса" підійдуть для щоденного підсвічування території, забезпечення стабільного світлового потоку. Вони дуже універсальні, не мають обмежень щодо застосування й установки. Класичні газорозрядні коштують дешевше й теж непогано справляються зі своїми основними функціями. Вони оптимальні для нерегулярного підсвічування: наприклад, для домашнього саду або тераси, які не експлуатуються щоденно. В інших випадках, їхнє застосування буде занадто дорогим.

Вуличні ліхтарі та паркові світильники "Роса": підіб'ємо підсумок

Встановлення освітлення від бренду Rosa – дійсно відмінне рішення. Універсальність, багатофункціональність, величезний функціонал, економічність – ці та багато інших переваг говорять самі за себе. Такі ліхтарі стануть відмінним доповненням ландшафту вашого саду або клумби, ефективним варіантом для освітлення доріг або громадських об'єктів, чудовою альтернативою класичним ліхтарям від бюджетних брендів. Якщо ж вам знадобиться допомога у виборі паркових світильників, телефонуйте: консультанти інтернет-магазину stolb.com.ua з радістю вам допоможуть. Грамотний сценарій вуличного освітлення – "плюс" до затишку без зайвого клопоту!