Автономне паркове освітлення: комфорт та розкіш

Парки, сквери, гарно озеленені та окультурені місця завжди приваблюють людей, особливо ввечері. Прогулятися розкішним парком, насолодитися нічним пейзажем – задоволення, яке можна подарувати людям, створивши для них комфорт – якісне автономне паркове освітлення. Освітлення з сонячними батареями – це вигідно, сучасно і надійно

Паркове освітлення – незамінне і дуже необхідне з настанням ночі. Ніч – приваблива і таємнича, але, коли опинитися з темрявою наодинці, стає страшно і дуже дискомфортно навіть найсміливішим.

Влітку темніє досить пізно і прогулятися озелененою територією може будь-то, взимку це стає особливо гострою проблемою. Темніє вже навіть тоді, коли діти повертаються додому після гуртків і секцій. Навіть у парку на приватній території буває некомфортно, коли є темні ділянки, які викликають неприємні асоціації та страх. Паркове автономне освітлення повністю вирішує проблему і забезпечує не тільки комфорт, а й безпеку людей.

Особливості автономного паркового освітлення

Є сенс задуматися над перевагами саме автономного паркового освітлення, яке не залежить від різних умов, а гарантує якісне світло, як тільки настає темрява.

Дуже часто звичайне освітлення підводить. Скажімо, у багатьох містах залишається звичайне освітлення, яке вмикається по графіку в один і той же час, не враховуються погодні умови. Інколи темно стає набагато раніше, саме тоді, коли багато людей, особливо дітей, змушені повертатися додому. Наявність інтелектуального контролера в освітленні на сонячних панелях повністю звільняє від цієї проблеми.

Причин обрати автономне паркове освітлення багато:

 • альтернативні джерела енергії – сонячні батареї – більш вигідні;
 • освітлення з сонячними батареями не потребує контролю зі сторони людини;
 • сонячні батареї виглядять сучасно, футуристично, а в поєднанні з красивими ліхтарями дозволяють створити казковий пейзаж.

Найчастіше автономне паркове освітлення застосовують там, де неможливо провести стандартні дроти в точки роздачі електроживлення, або коли ці дроти будуть псувати екстер’єр. Питання безпеки і комфорту також варто врахувати.

В інтернет-магазині STOLB можна обрати будь-які комплекти автономного паркового освітлення на сонячних панелях, щоб створити безпечні та розкішні умови будь-якої озелененої території. Сучасні сонячні панелі, вишукані світильники, надійні світлодіодні лампи, оригінальні та красиві опори – все це дозволяє подбати і про комфорт, і про естетичне задоволення.

Як працює автономне паркове освітлення?

В інтернет-магазині STOLB є великий вибір автономного паркового освітлення на сонячних панелях.

Принцип роботи досить простий:

 1. Сонячна панель протягом усього дня, коли світить сонце, активно накопичує енергію і зберігає її в акумуляторі. В процесі акумуляції енергії сонячна батарея знаходиться в стані спокою.
 2. Коли настає темрява, спеціальні вмонтовані датчики починають реагувати і накопичена енергія активізується, світло автоматично вмикається і вимикається. За допомогою контролера можна вмикати світло в похмурі чи дощові дні, вираховуючи за допомогою датчиків яскравість денного світла.

Така функціональність і зручність дозволяють забути про проблеми з освітленням вночі. Обравши автономне паркове освітлення, можна зберігати спокій і впевненість, що в будь-яку погоду, в будь-якій ситуації темрява не застане зненацька. Неважливо, яка це територія – приватна чи загальнодоступна для всіх людей, в будь-якому випадку важливо не боятися ночі, відчуваючи комфорт і задоволення від нічного пейзажу.

Вибір комплекту автономного паркового освітлення

Комплект автономного паркового освітлення на сонячній панелі може складатися з різних компонентів в різній кількості, залежно від того, який саме комплект в каталозі інтернет-магазину STOLB обрано. Як правило, це:

 • надійна опора з обраного матеріалу;
 • кронштейн;
 • пристрій для монтажу опори;
 • фотоелектричні панелі з кріпленням на опору;
 • світлодіодні лампи;
 • інтелектуальний контролер;
 • гелевий акумулятор;
 • спеціальний бокс для монтажу акумулятора в грунт.

Обирати комплект необхідно, виходячи з площі території, кількості освітлювальних приборів, які необхідно встановити, а також дизайну. Паркове освітлення, як правило, передбачає наявність красивої високої опори, здатної розмістити освітлювальний прибор чи декілька приборів максимально ефективно. Самі світильники теж відрізняється формою, дизайном, тому обирати можна, враховуючи екстер’єр та особливості оформлення парку.

Переваги автономного паркового освітлення на сонячних панелях

Причин обрати саме такий варіант освітлення дуже багато:

 • не потрібно прокладати проводи, комплектуючі частини, щоб освітлення було;
 • такі прибори безпечні і надійні, у порівнянні зі звичайними;
 • автономність роботи дозволяє отримувати якісне освітлення незалежно від різних факторів;
 • освітлювальні прибори на сонячних батареях значно економлять електроенергію;
 • освітлення дуже комфортне не тільки в плані видимості, а й для сприйняття зору, світло м’яке, розсіяне;
 • світильники не нагріваються.

Паркове автономне освітлення на сонячних панелях виготовляється із надійних матеріалів, які служать роками. Єдиний недолік – це можливі збої в роботі при недостатньому сонячному світлі. Однак це вирішується звичайною підзарядкою від знімного переносного акумулятора.

В інтернет-магазині STOLB великий вибір комплектів освітлення для парків та інших озеленених територій, в каталозі багато комплектів на сонячних панелях, завдяки чому можна обрати необхідне обладнання і створити безпечні, комфортні умови вночі, коли настає темрява.

Коли на вулиці темно, але у парку добре видно, можна відкрити для себе загадковий, чарівний нічний пейзаж, насолодитися екстер’єром, який вночі набуває нових рис, міняється і сприймається по-іншому. Якісне освітлення – сучасне і надійне, якісне освітлення – це STOLB.

 

Автономне паркові комплекти: