Технологический парк Кельце

Зовнішнє освітлення є необхідним, адже воно допомагає підвищити рівень безпеки території, дозволяє відчувати комфорт навіть вночі. Воно буває вуличним і ландшафтним. Перший варіант передбачає лише якісне освітлення, яке буде економним та створить безпечні умови. Другий варіант передбачає використання різних видів світильників та ламп, щоб освітлення не лише покращувало видимість, а й підкреслювало красу, особливий шарм ночі.

Особливості паркового освітлення

Вуличне світло передбачає технічний і дизайнерський підхід. Технічний підхід – полягає у світлотехнічному розрахунку відповідно до діючих нормативних документів, який дозволяє вибрати оптимально висоту та місце розташування опор, потужність LED світильника, тип оптики. Дизайнерський підхід – полягає у виборі дизайну світильника, який повинен доповнювати міській простір, що особливо важливо в історичних кварталах містах. Паркове освітлення повинно робити безпечним пересування, навіть коли на вулиці дуже темно. При чому видимість має бути достатньою не тільки для конкретного пішохода, а максимально для всіх осіб, які пересуваються парком, сквером, алеєю чи вуличкою, а також для охорони, якщо вона є.
Крім вуличного освітлення можна використовувати декоративне паркове освітлення, яке допоможе підкреслити усю красу території вночі, надати їй особливого шарму, загадковості та романтики. Особливо ефектно виглядають ковані ліхтарі, спеціальні світильники для вулиць, використання освітлення для зелених насаджень, клумб, фонтанів, навіть дерев, щоб підкреслити красу території. 

Найвдаліший варіант – поєднання вуличного та декоративного освітлення, щоб територія була максимально безпечною, комфортною і гарною. Використовуються енергозберігаючі LED світильники, світлодіодні світильники, розумне освітлення.

Приклад паркового освітлення - освітлення парку ЖК "Рівер Стоун", м. Київ.

В спеціалізованому магазині  Stolb можна підібрати найкраще паркове освітлення:

 • алюмінієві чи оцинковані опори;
 • бра;
 • світильники;
 • композитні опори чи опори із зовнішнім синтетичним покриттям;
 • оголовники, системи консолей.

Великий вибір освітлення дозволяє вдало оформити паркову зону, зробити її безпечною та ефектною.

 

                 
         
 

ROSA ELBA

 

ROSA DROP LED

 

ROSA OS-1

 

ROSA SNAKE II LED

 
                 

Вибір архітектурного освітлення

Будинки, різні будівлі є дуже важливою частиною будь-якої території. Якщо звичайні будинки мешканців населеного пункту рідко виділяються, вночі можна бачити лише світло з вікон та тіні людей, то є ряд будівель, які варто виділити на фоні всього іншого.

Архітектурне освітлення фасадів, як правило, потрібне державним установам, підприємствам, серйозним компаніям, які хочуть заявити про свій бренд та підвищити репутацію. Освітлення фасаду виглядає розкішно, воно підкреслює всі переваги будівлі. Зазвичай використовуються енергозберігаючі LED світильники, автоматичне архітектурне освітлення, автономні світильники та світло з функцією «smart», щоб фасад виглядав якомога цікавіше.

Приклад архітектурного освітлення - Terminal A, Kiev Airport, Zhulyany. Ukraine. Facade lighting.

В інтернет-магазині Stolb можна підібрати оригінальне архітектурне освітлення, яке прикрасить будівлю і територію, при цьому буде відповідати усім вимогам по енергоефективності. Освітлення архітектурних споруд покращує видимість вночі, є важливим для безпеки будівлі та прилеглої території.

                 
         
 

LIGMAN ODESSA 1

 

LIGMAN VERANDA 5

 

SCHREDER SCULPdot

 

SCHREDER SCULPflood

 
                 

Ландшафтне освітлення – краса за допомогою світла

Вночі можна створювати неповторну атмосферу за допомогою світла. Світло варто розглядати не лише з технічної сторони. Звичайно, стежки, вулички, де проходять люди, мають бути добре видимі та безпечні. Але крім них є ще багато деталей – неповторних клумб, химерних дерев, цікавих зелених насаджень, фонтанів і інших об’єктів, до яких можна привернути увагу і заставити перехожих поглянути на це місце зовсім по-новому.

Приклад архітектурного та ландшафтного освітлення - Церква Спаса на Брестові

В магазині зовнішнього освітлення Stolb можна спроектувати багаторівневе ландшафтне освітлення, зробити територію не тільки комфортною, а й особливою. Такий вигляд вона буде мати лише вночі, під світлом LED-світильників, кованих ліхтарів, коли світловий потік створює нову картину. Ландшафтне освітлення доповнює, а інколи і замінює технічне, створюючи зовсім нове бачення місцевості.

                 
         

 

SCHREDER YOA

 

BEGA Bollard

 

iGuzzini Albero

 

LIGMAN ODESSA 4

 
                 

Smart city – максимальний комфорт

При виборі вуличного освітлення важливу роль грає не лише вигляд світильника, його призначення чи направлення світлового потоку. Сучасні технології дозволяють робити світло не лише енергоефективним та економним, а й розумним.

Приклад розумного освітлення - Schreder Shuffle

Інновації роблять життя більш безпечним та комфортним. Освітлення «розумне місто» - це використання світильників, оснащених датчиками, включених до автоматизованого регулювання, ними можна управляти дистанційно. Залежно від налаштування та можливостей самого світильника світло може самостійно вимикатися, вмикатися, зводитися до мінімуму період, коли нікого немає, не реагувати на тварин чи забезпечувати їх мінімально яскравим освітленням.

Переваги освітлення smart city:

 • система регулює вмикання-вимикання світла;
 • регулюється рівень освітленості залежно від погоди;
 • підвищується рівень безпеки території.

Використання розумного освітлення – це крок до економії, підвищення продуктивності праці та безпеки.

                 
         

 

SCHREDER

SHUFFLE

 

ROSA KARIN EV

 

Alumast SMARTPOLE

 

Stolb Park 4SE 

 
                 

Вибір вуличного освітлення

Обирати вуличне освітлення варто в залежності від його призначення:

 • транспортні магістралі;
 • пішохідні переходи;
 • вулиці;
 • парки, сади, сквери;
 • будинки, прибудинкові території;
 • алеї, набережні, площі.

В інтернет-магазині Stolb  можна підібрати будь-яке зовнішнє вуличне освітлення, маючи можливість заощадити в майбутньому. Енергоефективні світильники допоможуть зробити місцевість не лише безпечною і красивою, а й комфортною. Вони економлять електроенергію, працюють довше, при цьому ідеально справляються з технічними вимогами.

                 
         

 

SCHREDER AMPERA

 

SCHREDER TECEO

 

SCHREDER DEXO

 

ROSA CUDDLE 

 
                 

 

В каталозі можна знайти все, що необхідно для вуличного, паркового, ландшафтного, архітектурного освітлення, а також освітлення «smart city».

Ніч стає комфортною і привабливою, за допомогою грамотно спроектованого освітлення дозволяє глянути на звичні об’єкти по-іншому, побачити нові деталі та відчути всі переваги темряви. Зовнішнє освітлення із магазину Stolb подарує нове бачення нічного міста.