проетирование, электромонтаж, автоматизация уличного освещения - stolb.com.ua

Однією з найважливіших складових інфраструктури будь-якого населеного пункту є вуличне освітлення. Адже саме воно гарантує безпечне пересування як пішоходів по тротуарах, парків, скверів та інших загальнодоступних місцях, так і водіїв по проїжджій частині в темну пору доби. Освітлювальні лінії, в тому числі, забезпечують ввечері і вночі більш комфортне використання різних об'єктів, таких як паркування, підземні переходи тощо. Крім цього, з їх допомогою можна перетворити як паркову зону, так і територію заміського будинку. Тому, якщо у вас виникла необхідність здійснити якісний монтаж вуличних світильників, то незамінним помічником у цьому питанні стане компанія Stolb. Наші фахівці готові виконати повний комплекс робіт, пов'язаних з проектуванням, монтажем і автоматизацією вуличного освітлення. У числі які ми надаємо наступні:

- проектування зовнішнього і внутрішнього вуличного освітлення згідно з ДБН України;
- поставка матеріалів для вуличного освітлення;
- електромонтажні роботи системи освітлення;
- автоматизація систем управління зовнішнім освітленням.
Наші майстри реалізують проекти різного рівня складності. Тому, якщо вам необхідно виконати монтаж зовнішнього освітлення окремої вулиці або здійснити електромонтаж вуличних світильників уздовж автомагістральної дороги, то співпраця з нами дасть хороший результат.

Основні етапи монтажу електричного освітлення
Перший і дуже важливий етап в реалізації проекту (монтажу) вуличного освітлення - проектування, в ході якого належить виконати цілий комплекс розрахунків і робіт. Зробити це під силу тільки справжнім професіоналам, якими є фахівці компанії Stolb. Вони виконають проектування системи освітлення з урахуванням індивідуальних вимог замовника. В результаті клієнт отримає проектно-кошторисну документацію з наступними даними:

- тип, потужність і кількість світильників, а також їх розподіл по лінії вуличного освітлення;
- висота освітлювальних опор;
- навантаження лінії;
- Переріз проводу.
Наступний вид монтажних робіт - вибір і поставка матеріалів, необхідних для реалізації проекту. На цьому етапі фахівці компанії пропонують клієнтові не тільки сучасні технічні засоби, але і високоякісні матеріали і устаткування, серед яких такі:

- оцинковані опори і щогли освітлення Europoles;
- вуличні та паркові світлодіодні світильники Schreder.
Stolb.com.ua є офіційним представником цих виробників в Україні. Отже, звертаючись до нас, вам не доведеться хвилюватися про якість матеріалів і обладнання, що використовуються під час електромонтажу вуличного освітлення. Купуючи ці вуличні світильники і опори в Києві або будь-якому іншому місті України, ви отримуєте кращі освітлювальні прилади від відомих виробників за невисокою ціною. Ми пропонуємо освітлювальні системи наступних типів:

- вуличні світильники спеціального призначення;
- декоративні лампи для зовнішнього освітлення;
- світлодіодні ліхтарі для підсвічування різних об'єктів.
Віддаючи перевагу тій чи іншій моделі обладнання, слід враховувати особливості його розміщення: для освітлення проїжджої частини більше підійдуть світильники з максимальним кутом розсіювання, які не будуть «сліпити» водіїв автомобілів. А лампи зі спрямованим потоком світла краще встановлювати на пішохідних доріжках або зупинках громадського транспорту.

Подальший етап - монтаж вуличного освітлення. Цей процес виконується в наступній послідовності:

- монтаж опор освітлення;
-  монтаж вуличних світильників та їх підключення;
- укладка арматурних конструкцій і підключення кабелів;
- збірка системи автоматичного управління освітленням.
Здійснюючи електромонтаж вуличного освітлення, наші фахівці втілюють в життя тільки оригінальні ідеї та рішення. В процесі реалізації подібних проектів вони використовують сучасні світлодіодні лампи. Завдяки цьому освітлювальному обладнанню можна не тільки підкреслити ландшафт присадибної ділянки, але і надати виразності території парку, центральної вулиці міста і будь-яким інших зонах населеного пункту.

Основні переваги монтажу зовнішнього освітлення
Грамотно реалізований проект вуличного освітлення дозволяє успішно вирішити такі завдання:

- вигідно підсвітити будь-яке архітектурне спорудження: від невеликого пам'ятника в парку чи сквері до фасаду величезного заміського будинку;
- вдало підкреслити натуральну красу зелених насаджень, висаджених біля будинку або уздовж вулиці;
- акцентувати увагу на окремих елементах об'єкта архітектури: не тільки виділити передню частину будівлі, але і прикрасити різнокольоровою підсвіткою карнизи, колони та ін .;
- забезпечити стійке відчуття безпеки на дорогах як пішоходам, так і водіям під час їх руху;
- отримати можливість жителям населеного пункту легко орієнтуватися в просторі;
- гарантувати психологічний комфорт пішоходам в темний час доби;
- надати допомогу співробітникам правоохоронних органів, яка полягає в попередженні злочинів. Відповідно до існуючої статистикою більшість злочинів відбувається на погано освітлених ділянках вулиць. Адже на вулиці з гарним освітленням викрити злочинця набагато простіше;
- допомагає вчасно фіксувати автоматичної електронної системи реєстрації правил дорожнього руху випадки їх порушення;
- створити сприятливі умови для ведення бізнесу або розвитку туризму.
Завдяки правильно спроектованої і реалізованої системі зовнішнього освітлення вулиці, парки і сквери набувають не тільки новий живописний вигляд, але і стають більш безпечними. Щоб втілити в життя проект вуличного освітлення будь-якого рівня складності, досить звернутися до наших кваліфікованих фахівців. Адже їх професійний обов'язок - забезпечити якісний монтаж вуличного освітлення, не тільки орієнтуючись на індивідуальний підхід до кожного клієнта, а й використовуючи оригінальне фірмове обладнання.