Хештег #what_is_ukraine облетів не тільки всю Україну, а й вийшов за її межі. Він дав зрозуміти всьому світу, що не дивлячись на свої складнощі та деякі невирішені проблеми, Україна росте, розвивається, стає красивішою. Ми пишаємося тим, що працюємо в цій країні, що стали одними з перших виробників системи розумного освітлення, розробивши і запустивши у виробництво власну smart-лінію паркового та вуличного освітлення.

Кожен наш проект - це ще один оновлений куточок нашої країни, новий пункт у всіх путівниках для іноземних гостей. Завдяки нашому обладнанню, участі команди «STOLB» в унікальних авторських проектах та розробці власних рішень нашими професіоналами, вулиці, площі, будинки, пам'ятники отримують можливість сяяти у всій своїй красі навіть пізно ввечері. Більше того, саме ввечері, завдяки складно спроектованим системам вуличного освітлення, всі будівлі, території, історичні об'єкти перетворюються. Вони немов одягаються в розкішний одяг гри світла і тіні, знаходять нове прочитання своїх обрисів.

Ми з гордістю представляємо нашу колекцію реалізованих проектів:

І кожен такий об'єкт - це можливість показати всім, #what_is_ukraine, довести, що у нас є і своє виробництво, і потужна конструкторська база, і талановиті дизайнери, і професіонали, які здатні реалізувати будь-який, навіть дуже складний проект. Кожен залишає свій слід на карті країни, а ми малюємо новий портрет України за допомогою світла, щоб вона сяяла на весь світ.