USD
  • UAH
  • EUR
0
My order

Schreder

Sort:
by popularity cheaper at first by name
View:

Компанія ШРЕДЕР працює на світлотехнічному ринку України з серпня 1990 року. Бренд Шредер є світовим та присутній у 45 країнах на п’яти континентах. За роки роботи в Україні компанією встановлено понад 500 тисяч високоефективних світильників для освітлення вулиць, автомагістралей, парків. Підприємство активно експортує в країни ЄС, Близького Сходу та Кавказу.

Завод повного технологічного циклу, розташований в м Тернополі, виготовляє вуличні світильники крупно-серійними партіями за технологією конвеєрної зборки, залучаючи до цього висококваліфікованих і досвідчених операторів-складальників та ІТР.

Підприємство сертифіковане за стандартами ISO 9001, 14001, OHSAS 18001, продукція і підприємство мають європейський галузевий сертифікат ENEC та декларацію відповідності СЕ. Дільниця збирання світлодіодних вуличних світильників відповідає стандарту захисту ESD. Якість наших оптичних систем та систем тепловідведення дає змогу надавати подовжений гарантійний термін аж до 10 років. 

Проектний відділ ТОВ «ШРЕДЕР» проводить світлотехнічні розрахунки для проектів освітлення автомобільних доріг, вулиць, інших об’єктів  згідно чинних українських, та за потреби європейських, нормативних вимог, зокрема МКО №115-2010.

ТОВ «ШРЕДЕР» пропонує Вам комплексні рішення з освітлення - від проектування до післягарантійного обслуговування, - включаючи світильники, інтелектуальні автономні та бездротові системи керування освітленням, вуличні меблі, системи спостереження, світлові індикатори та багато інших інтелектуальних функцій.

Expand
Up