0
My order

Online store of street lightning Stolb

Вуличне освітлення - вдихніть життя в вечірнє місто

Вуличне освітлення для парків, садів і площ оновить міський пейзаж, а також зробить двір більш затишним. Декоративне підсвічування створить яскравий нічний вигляд, забезпечить безпечну і комфортну атмосферу для жителів. Для міста дуже важливі такі відкриті простори, як площі, алеї і набережні, а правильно організоване вуличне освітлення робить їх ще більш унікальними. Привабливі, оригінальні і зачаровують ідеї забезпечують вулицях безпеку і дружелюбність.

Вуличне освітлення - призначення та особливості

В інтернет-магазині Stolb представлені кілька категорій товарів. До першої з них відносяться пристосування для освітлення вулиць:

 • опори алюмінієві, оцинковані, що складаються, дорожні, силові;
 • світильники;
 • оголовники;
 • освітлювальні щогли.

Завдяки опорам створюється рівномірна освітленість вулиць і дворів. Тому їх застосовують при облаштуванні пішохідних зон і транспортних магістралей. Найбільш популярні в цьому відношенні алюмінієві і оцинковані опори. Вони легкі, жорсткі і стійкі до несприятливих погодних умов. Силові та дорожні опори призначені для великих ділянок. Складаються моделі використовуються для реалізації складних проектів з урахуванням конкретної місцевості.

Монтаж зовнішнього освітлення не пов'язаний з великими труднощами. Фахівці швидко визначать кількість світильників, особливості їх установки і інші параметри. Але тільки якщо цією справою займається електрик або якийсь інший професіонал. Тоді, головне, купити зовнішнє освітлення у постачальника, який пропонує великий асортимент, знає всі тонкощі його монтажу та подальшої експлуатації. На сайті stolb.com.ua ви знайдете все необхідне для реалізації своїх ідей і отримаєте консультації щодо будь-якого товару.

Ще один плюс інтернет-магазину Stolb - доступні ціни на вуличне освітлення. Даний ресурс співпрацює з виробниками напряму, тому націнка на послуги посередника відсутня. Крім економії, клієнти можуть вибрати товар з безлічі дизайнерських рішень. Адже важливо, щоб готовий проект зовнішнього освітлення гармоніював з навколишнім простором, виглядав цілісно. Тому в каталозі пропонуються найрізноманітніші розробки - для саду, парку, проспекту або автомобільної магістралі. Будь-яка з представлених позицій паркових виробів підтверджується сертифікатами якості, актуальними для України. Завдяки послузі доставки кращі ідеї вуличного освітлення можна реалізувати не тільки в Києві, Львові, Харкові, Одесі, а й у маленькому містечку і навіть у вас на дачі.

Завдяки інтернет-магазину Stolb ви можете втілити свою мрію про ефектному світловому дизайні двору або саду. На сайті ви знайдете варіанти зовнішнього освітлення дворової території багатоквартирного будинку, парку, скверу або набережній. Особливе місце в категорії вуличного освітлення займають набори для установки на фасадах будівель. Без них важко уявити сучасну міську середу. Їх організація - тонке і складне мистецтво. Але якщо фасадні світильники встановлені грамотно, будівлі знаходять новий вигляд, виділяються із загальної маси міських будівель. Таке зовнішнє освітлення можна організувати на будь-яких об'єктах: офісних будівлях і банках, торгових центрах, ресторанах, спортивних комплексах, житлових будинках, атракціонах і в приватному секторі. Дуже популярна динамічне підсвічування архітектурних споруд. Фасадне освітлення змінюється відповідно до встановленої програмі.

Вдале рішення для організації підсвічування прибудинкової території - комплект з датчиками руху. Ліхтарі будуть включатися тільки тоді, коли це необхідно. Тому вартість комплекту швидко окупається завдяки економії енергоспоживання. А при грамотній організації освітлення можна зробити максимально ефективним. Для цього заздалегідь продумайте в яких місцях на ділянці воно необхідне, а де без нього можна обійтися.

Класичне зовнішнє освітлення - ніч, вулиця, ліхтар

Наступна категорія вуличного освітлення призначена для розміщення в садах, парках і скверах. Вона включає кілька позицій:

 • світильники;
 • інші освітлювальні набори;
 • опори алюмінієві і паркові, із зовнішнім покриттям;
 • бра;
 • оголовники й системи консолей;
 • стовпчики.

Паркове освітлення служить для розміщення в зоні пішохідних доріжок і зелених насаджень. Декоративні світильники, опори, стовпи не тільки практичні, але і виконують певну естетичну функцію. Наприклад, на стійках, крім світильників, встановлюють вуличні годинник. Вони часто виконуються у вигляді чавунного або бронзового литья. 

Паркове освітлення служить для розміщення в зоні пішохідних доріжок і зелених насаджень. Декоративні світильники, опори, стовпи не тільки практичні, але і виконують певну естетичну функцію. Наприклад, на стійках, крім світильників, встановлюють вуличні годинник. Вони часто виконуються у вигляді чавунного або бронзового литва.

Паркове освітлення включає особливу категорію пристроїв, призначених для облаштування садових і рекреаційних зон. Звичайно, здебільшого воно виконує декоративні функції. Адже садові підсвічування розрахована на створення комфорту в будь-який час доби. Тому для облаштування таких місць краще купити люстри і бра, ковані ліхтарі та світильники для вулиць. Тим більше що асортимент онлайн-каталогу включає підвісні, настінні, вбудовані, грунтові моделі. В інтернет-магазині ви можете підібрати зовнішнє освітлення для табличок з номером будинку, небезпечних ділянок у дворі (там, де є канави, камені), входу в приміщення.

Підсвічування тунелів і не тільки

Освітлення тунелів:

 • світильники ;.
 • освітлювальні маяки.

Гарне освітлення тунелів гарантує правильне зорове сприйняття дороги. На в'їзді і виїзді з них немає різких змін. Рівень яскравості освітлення всередині тунелю дорівнює дорожньому. Яскраве сонячне світло днем ​​відповідає освітленості в тунелі, немає ефекту провалювання в чорну діру. На виїзді рівень яскравості збільшується, водії не піддаються засліплення сонцем. Втім, будь-яка з категорій зовнішнього освітлення, представлених на сайті stolb.com.ua, є практичним і економічним рішенням. Всі його елементи спроектовані відповідно до вимог безпеки. Тому за допомогою нашої компанії організація підсвічування в місті, селищі та на приватній присадибній ділянці стає справою простим і приємним.

Наверх