Основні характеристики Schreder Shuffle

Різноманіття конфігурацій : до 5 модулів на колону  

Універсальність конструкції: модулі обертаються на 360° 

3 основних конструкційних блоки

Несвітлові функціональні модулі: камера CCTV, гучномовець, WLAN, зарядний пристрій EV

Кілька типів оптичних систем : LensoFlex®2, відбивачі та рефрактори

Можливість інтеграції елементів системи керування ОУЛЕТ, фотоелементів та датчиків присутності 

ThermiX®: витримує високі температури (Ta 55°C)

 

Освітлення
ВСЕ В СВІТЛІ

> Дорога, вулиця, площа
> Атмосфера
> Пішохідний перехід
> Архітектурний
> Акцент
Shu e поєднує в собі найсучасніші світлодіодні технології освітлення та широкий спектр фотометрії (від інтенсивних до великих, симетричних і асиметричних, з
або без системи контролю заднього світла), адаптовані до різних застосувань, таких як дороги, вулиці, квадрати, пішохідні переходи, пішохідні стежки та архітектурне освітлення.
Ця виняткова гнучкість можлива завдяки використанню трьох типів фотометричних лінз, розроблених Schréder - LensoFlex®2, реекторами та коліматорами (spot) - і мультитокові драйвера для різних вимог. Світле кільце - це багатоцільовий інструмент для зміцнення особистості, для об'єднання людей та для створення атмосфери.
Висока ефективність Shu e може бути розширена завдяки численним варіантам керування, таким як інтелектуальні драйвери, сенсори та віддалене керування.

 

 

 

 

 

 

 

WLAN
"ЗАВЖДИ НА" зв'яку
> 2 версії: міський масштаб та масштаб кампусу
> Висока швидкість широкосмугового зв'язку (до 600 Мбіт / с)
> Можливість розділити пропускну здатність для спеціалізованих сервісів
Забезпечення надійного громадського Wi-Fi для задоволення споживчих та міських вимог є ключем до створення більш приємного досвіду як для туристів, так і для мешканців. Сьогодні люди частіше не просто отримують доступ до даних, але й отримують більше доступу до мережі, а спосіб життя "завжди в мережі" вимагає постійного покриття Wi-Fi, щоб підтримувати людей, де б вони не йшли. Громадські приміщення, обладнані Wi-Fi, сприймаються як веселіше, зручніше та зручніше для ділових людей.
У Швейцарії є два бездротових інтернет-рішення. Рішення масштабу кампуса працюють як розширення існуючої мережі на обмеженій території (короткий діапазон). Це особливо підходить для торгових центрів, бізнес-комплексів або житлового містечка.
Міське масштабне рішення (широкий асортимент;
до 150 м.) створює нову сіткову мережу, що дозволяє одночасно підключати численні користувачі. Смуга пропускання може бути налаштована, щоб присвятити частину її для виключного використання публічних послуг. Оставлену смугу пропускання можна безкоштовно або через платіжну систему.
Бездротові інтернет-модулі Shu e можуть створювати мережі для численних додатків від громадських точок доступу до керування мобільними робочими силами, включаючи інтелектуальну мережу, автоматику, системи громадської безпеки та послуги, відеоспостереження та інтелектуальну мобільність.
Будьте на зв'язку в дорозі. Будьте на зв'язку будь-де, де б ви не були.

 

 

Відеоспостереження
ТРИМАЙ ОКО ВІДКРИТИМ
> Оптимізовані зображення (HD, управління контрастом, нічне бачення)
> Оптимізоване управління даними (регульована якість зображення,
виділена / затримана передача, зберігання на місці)
> Стандарт комунікації ONVIF
> Активація події
Свобода розуму. Це походить від почуття безпеки та благополуччя. У поєднанні з якісним освітленням камери відеоспостереження є одним із найефективніших інструментів зниження злочинності та підвищення громадської безпеки. Як проілюстровано в опитуванні "Нью-Йорк Таймс 2013 / CBS", люди запитують про них. Не менше 78% учасників підтримують використання камер спостереження.
Shuffle об'єднує чудову компактну камеру відеоспостереження з чудовим ефектом нічного бачення, високою компенсацією яскравості, стійкістю до зміни температури та додатковими виявленнями подій в модулі IP 66 / IK 09.
Рух, виявлення обличчя та аналіз відео можуть запускати камеру, щоб обмежити кількість переданих даних до відповідної інформації.
Питання особистої конфіденційності враховується завдяки маскуванню однієї або декількох з 32 зон зображення камери.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гучномовець
ЗВУКОВА СИСТЕМА
> Система голосової пошти
> Ідеальний звук
> Всепогодні
> Адаптований у приміщення та на відкритому повітрі

Музика заспокоює душу. Створення красивої
і розслабляючої атмосфери створює людяс
ідеальний настрій, щоб насолоджуватися проведенням часу в оточенні. Дослідження Independent MusicWorks довели, що музика може поширюватися як у громадських, так і приватних просторах. Наприклад, 90% учасників відповіли, що вони, швидше за все, рекомендують
місце, де грають музику, 78% кажуть, що музика робить місце більш комунікабельним, а 80% погоджуються, що музика важлива для створення ідеальної атмосфери.
У Schreder Shuffle є інтегрована звукова система, призначена для відкритого простору. Заснована на системі голосової інформації, вона ідеально підходить для великих середовищ. Звук може транслюватися в певному напрямку, щоб покращити атмосферу. Звукова система також може використовуватися для реклами та публічних оголошень.

 

 

 

 

 

 

 

 

EV зарядний пристрій
Подих свіжого повітря
> Зарядна станція змінного струму
> Вилки та розетки для всіх континентів
> Розпізнавання / включення блокування
магнітна безпека
Приморські пасажири, подорожуючи машиною,
є провідним джерелом викидів вуглецю в атмосферу. Міста почали забороняти найгірші забруднюючі транспортні засоби. Але в той же час вони повинні пропагувати альтернативні способи транспорту, включаючи електромобілі. До теперішнього часу електромобілі становлять лише частину частки ринку, але щорічні продажі стабільно зростають, а технологія постійно розвивається. Вартість батарей знижується швидше, ніж очікувалося, і це означає, що все більше і більше людей зараз планують купувати електромобіль в найближчому майбутньому.
Стимули, такі як виділені міські автостоянки (безкоштовні або платні) та зарядні пункти, посилять цей доброчесний круг. Використовуючи існуючу електричну мережу, Shu e включає передові
Станція заряджання змінного струму для інтегрованого рішення для E-Mobility. За наявності більшої кількості зарядних пристроїв рухливість стане зеленою, а повітря в місті буде більш чистим.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлове кільце
Виділятись та привертати увагу
> Ідентичність
> Вивіска (режим ввімкнення / виведення)
> Білий, синій, зелений або червоний
Дотик кольору створює тотожність і
яскрава атмосфера. Але легке кільце, вбудоване в Shuffle, - це не лише естетика. Це корисний інструмент для інформування
і керувати людьми в громадських та приватних приміщеннях. У режимі ashing він може направити натовп у правильному напрямку в надзвичайних ситуаціях.
Перемикач з червоного на зелений може вказувати водіям, що наближаються до електричних транспортних засобів, що точка заряджання EV тільки що стала вільною. Легке кільце, що промивається в широкому відкритому просторі, може направити аварійні служби швидше на місце, де сталася аварія. Ваша уява є єдиною межею використання світлового кільця.