Запалимо під звуки диско?
Не знаємо як ви, а наша команда полюбляє запальні вечірки та драйвову музику. Тому з особливим запалом та ентузіазмом ми взялися за вирішення цікавого завдання. Команді STOLB.COM.UA необхідно було освітити та прикрасити диско-автобус. Готовий disco bus повинен був бути не тільки яскравим та помітним вночі та після заходу сонця, але і додавати настрою перехожим та танцюючим. При цьому освітлення не мало створювати незручностей при обслуговуванні та безвідмовно працювати в туманну та дощову погоду.
Саме тому ми використали світодіодну RGB стрічку. Що це таке? Це високотехнологічне диво. А по-простому: монтажна плата с розміщеними на однаковій відстані світодіодами та резисторами. Товщина освітлювального пристрою всього 3 мм, довжина до 5 метрів.
Переваги світодіодної RGB стрічки
гнучкість. Тому вона без проблем монтувалась та повторювали контури автобусу ззовні та в середині;
яскравість. Світодіодна стрічка RGB різнокольорова. Пультом змінюйте відтінки та кольори, створюйте різний настрій під романтичні та драйвові композиції. Широкий кут розсіяного світла (120 градусів) найкраще для цього підходить;
проста конструкція. Стрічку підєднують до джерела струму, контролера и тепловідводу. І все готово. Додайте до цього відсутність теплового випромінювання і отримаєте максимальній комфорт та безпеку;
різноманітність варіантів. Кількість світодіодів може бути від 30 до 240 штук;
термін служби стрічки більше 50000 годин;
простота монтажу доступна людям без спеціальної освіти. Конструкцію можна закріпити навіть двостороннім скотчем;
стрічка стабільно та якісно працює в діапазоні температур від -40 до + 60 градусів. 
Всі ці переваги ідеально вписались в концепцію disco-bus. Ми раді, що обладнання максимально втілило всі задуми в реальність, а компанія STOLB.COM.UA долучилась до створення гарного настрою відпочиваючим.
http://discobus.kiev.ua